דף הבית / חדשות העיר / "תקופה רגישה"

"תקופה רגישה"

רונן דמארי

העירייה מבקשת ממוטי עג'מי שלא להשתמש בתואר סגן ומ"מ ראש העיר:  הרקע להתראה – שליחת מכתב לגני הילדים בעיר, בו הם מתבקשים לאסוף מצרכי מזון לטובת חלוקה לנזקקים לקראת ראש השנה. במכתב שיצא בתאריך ה -22 באוגוסט, מופיעה חתימתו של עג'מי כממלא מקומו של ראש העיר והמכתב עצמו הודפס על נייר רשמי של לשכתו, זאת למרות שעג'מי התפטר מתפקידו כשבועיים קודם לכן בשעה שהודיע לראש העיר, דב צור, על החלטתו להתמודד מולו על הנהגת העיר.

עו"ד יובל יעקובי מהמחלקה המשפטית של העירייה מתרה בעג'מי: "הועבר לעיוני מכתבך שבסימוכין. המכתב יצא תחת שמך ותוארך כסגן וממלא מקום ראש העירייה ולפי תוכנו הופץ בגני ילדים ברחבי העיר לצורך איסוף צרכי מזון לחג. להזכירך, ביום 7 באוגוסט, כשבועיים לפני שיגור המכתב, נכנסה לתוקף התפטרותך מתפקידך כסגן וממלא מקום ראש העירייה, מאחר שכך, הרי שבמועד משלוח המכתב כבר לא כיהנת כסגן וממלא מקום ראש העירייה. לידיעתך לא ניתן לעשות שימוש בתואר סגן או ממלא מקום לאחר סיום ההחזקה בסמכויות אלו. כמו כן לפי הנחיות היועץ המשפטי לממשלה יש להימנע משימוש בסמל העירייה או בנייר המכתבים של העירייה במסגרת פעילות ציבורית שאינה נעשית במסגרת התפקיד כפי שנעשה במכתבך. הדברים נכונים באופן כללי בכל זמן, אך רלוונטיים בפרט בתקופה רגישה זו, תקופת בחירות. אבקשך להקפיד על האמור לעיל".

מוטי עג'מי

ממטה עג'מי נמסר בתגובה: ״גורמים פוליטיים בעירייה עושים שימוש נלוז ומפעילים את היועץ המשפטי של העירייה, במטרה ברורה לפגוע במועמד המוביל לראשות העיר – מוטי עג׳מי. אנו קוראים ליועץ המשפטי ומבקר העירייה לבדוק מדוע עג׳מי ביום התפטרותו מתפקידו כמ״מ וכסגן ראש העיר התבקש לחתום בשם העירייה על שני מכרזים במתחם אלף, מכרזים שראש העיר מנוע מלעסוק בהם בשל החקירות המתנהלות כנגדו. לגופו של עניין, מדובר בסיכום של ישיבה שהתקיימה בחודש יולי אשר הופץ לאחר התפטרותו של עג׳מי מתפקידו״.

 

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל [email protected]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

פתיחת סניף מקס סטוק בת ים. תמונה 2. קרדיט צילום- אוריה ברגיל

בת ים: תתחדשי בסניף חדש וגדול של מקס סטוק

תפריט נגישות