דף הבית / חדשות העיר / מאחדים כוחות

מאחדים כוחות

רונן דמארי

פחות משלושה שבועות ליום הבוחר, ארבעה מהמתמודדים על ראשות עיריית ראשון לציון מפרסמים היום (רביעי) הודעת תמיכה הדדית לסיבוב השני. בהודעה שפורסמה על ידי אסף דעבול, דורון אוזן, ליאל אבן-זהר ורז קינסטליך נאמר בין היתר כי הסקרים בראשון לציון מעידים על קרב צמוד לראשות העירייה ועל התכנות גבוהה לסיבוב שני של בחירות, בשל ריבוי המועמדים לראשות העיר.

בהודעה מצוין כי ההסכם שנחתם לאחר "משאים ומתנים חשאיים" מצהיר על כוונת הצדדים לתמוך זה בזה במידה ומי מהם יעלה לסיבוב שני של בחירות מול צור. במסגרת ההסכם התחייבו הצדדים לסייע לקמפיין של המתמודד/ת המוביל/ה בסיבוב השני, ולתמוך בהתמודדותו/ה על ראשות העירייה מול דב צור.

להסכם לא יהיה תוקף במידה והסיבוב השני לא יתקיים מול צור, אלא יערך בין חלק מהצדדים לבין עצמם.

ממטות המתמודדים נמסרה הודעה משותפת: "אנחנו ערים לכך כי הציבור ברובו מאס בשלטון הנוכחי ומבקש לרענן ולהחליף אותו, ושריבוי המועמדים עשוי להקשות על החלפת השלטון עקב הסיכוי לסיבוב שני של בחירות. לפיכך, החלטנו להקשיב לרחשי ליבו של הציבור, להתגבר על המחלוקות האישיות הקיימות בין חלק מהמתמודדים, לשים בצד עניני אגו, ולפעול במשותף מתוך אחריות ציבורית לקידום החלפת השלטון שהסתאב. אנחנו מאמינים שזהו רצונם של מרבית התושבים, בוחרינו, אשר חפצים בשינוי ורענון השלטון, ולכן בחרנו לייצר קואליציית מתמודדים שתביא למהפך המתחייב, ולהבטיח לראשון לציון שלטון נקי יותר".

 

אסף דעבול: ״כל מה שעמד לנגד עיני זו בקשת תושבי העיר להתאחד ולהחליף את השלטון הקיים״.

דורון אוזן: ״הציבור רוצה מנהיגות חדשה. ריבוי המועמדים מכריח אותנו ללכת לסיבוב שני ומפזר את הקולות ולכן כדאי להתאחד סביב המועמד בעל הסיכוים הטובים לנצח ולקיים את רצון הציבור״.

 

ליאל אבן-זהר: ״כולנו מאוחדים בדעה שיש להחליף ולרענן את השלטון הקיים. ההסכם הזה נועד להבטיח, מתוך אחריות ציבורית,  שככל שיהיה סיבוב שני של בחירות, רצון בוחרינו יתגשם״.

 

רז קינסטליך:״ראשון רוצה שינוי וראשון צריכה שינוי. הקואלציה הזו מייצגת את הרוב המכריע של תושבי העיר שאמרו את דברם והיא מבטיחה שעידן דב צור הגיע לקיצו״.

ממטה הבחירות של דב צור נמסר בתגובה: "העסקה בין רז, אוזן, דעבול וליאל מוכיחה מעל לכל ספק סביר עד כמה מסוכן להפקיר את ראשון בידי חבורה של עסקנים מתוסכלים. כל הסקרים שנעשו מוכיחים מעל לכל ספק שאיש מהם לא יהיה ראש עיר. הניסיון ליצור חזית של סחטנות פוליטית לא יועיל. החבירה עם דעבול היא ההוכחה הניצחת שלא טובת העיר מעניינת את קבוצת העסקנים בע"מ, אלא טובתם האישית, הג'ובים והשכר. אני יכול להרגיע את תושבי ראשון לציון: הקומבינה הזו לא תעבוד. הניסיון להסתיר את הדיל המסריח מעיד על חותמיו".

ממטה הבחירות של המועמד לראשות מוטי עג'מי שלא חתם על ההסכם נמסר: ״עכשיו הכל ברור: הבחירות לראשות העיר ראשון לציון הן רק בין מוטי עג׳מי לדב צור. כל יתר המועמדים חתמו ביניהם על הסכם הדדי שבו הם מבקשים להבטיח להם את תפקיד הסגן והם לא חושבים שהם מסוגלים לנצח ולנהל את העיר.

מוטי עג׳מי הוא המועמד המוביל לראשות העיר ראשון לציון בזכות הניסיון, היושרה והאחריות והוא זה שיקבע וינווט את הרכב הנהלת העיר מיד לאחר שיבחר לתפקיד ראש העיר״.

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל [email protected]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

פתיחת סניף מקס סטוק בת ים. תמונה 2. קרדיט צילום- אוריה ברגיל

בת ים: תתחדשי בסניף חדש וגדול של מקס סטוק

תפריט נגישות