n
דף הבית / עמוד הבית ראשי / טיולים וארועים / בחירות 2022 בוחרים, משפיעים ונהנים 5 המלצות לבילוי משפחתי

בחירות 2022 בוחרים, משפיעים ונהנים 5 המלצות לבילוי משפחתי

שוב בחירות, הזדמנות מצוינת להנות עם המשפחה לאחר הביקור בקלפי.
מה יש לעשות אתם שואלים? קבלו 5 המלצות לאטרקציות בהם תוכלו לבקר עם הילדים במחירים שווים.

' צילום באדיבות יורם זמוש – מוזיאון ידידי ישראל – תערוכה חדשה של יורם זמוש 'ירושלים אהבתי (002)
' צילום באדיבות יורם זמוש - מוזיאון ידידי ישראל - תערוכה חדשה של יורם זמוש 'ירושלים אהבתי (002)

הגן הבוטני גבעת רם מזמין את הקהל הרחב לפעילות עצמאית בשטח הגן בעקבות מפלגת הטבע. סיור עצמאי בגן, גם בעזרת רכבת הפרחים, עם ערכת חוקר לכל משפחה, ברקוד לסריקה ומפת ניווט. בעזרת שאלות מנחות וחידות יטיילו ההורים והילדים ברחבי הגן. יקפצו לאפריקה הדרומית, לסוואנה, לאירופה ועוד ויצטרכו לאתר את חברי מפלגת הטבע (הצמחים השונים) וילמדו על תרומתם לסביבה.

בנוסף, ניתן להצטרף לביקור בחממה הטרופית, פנינת יופי טבעית בה ניתן לגעת, להריח ולפעמים אפילו לטעום את הצמחים ופירותיהם. בחממה כ-300 מיני צמחים שונים ומיוחדים בעלי צורות, צבעים ושימושים שונים ביניהם צמחים בסכנת הכחדה, עצי בננה מרהיבים, שיחי קפה, סחלבים וקקטוסים החממה מחולקת לשני אזורים: הראשון הגדול הוא אזור טרופי, בעוד החלק השני הוא אזור המדבר; שניהם מאופיינים בצמחייה עשירה המותאמת לאקלים לפי אזורים גיאוגרפיים בעלות סביבות אקולוגיות המציגות מנעד גדול של בתי גידול. בחממה מוצגת תערוכת צילום חדשה 'טרריום' עבודות של 15 אמנים בשיתוף גלריית אינדי העוסקת באור כמשאב הכרחי לקיומו של הטבע והדימוי המצולם.
איפה? הגן הבוטני בגבעת רם ירושלים | זלמן שניאור 1 ירושלים.
שעות פתיחה: 9:00-18:00 הסיורים בגן בשעות 10:00, 11:00, 12:00, 13:00 החממה הטרופית תפעל בשעות 10:30-14:00, רכבת הפרחים תפעל משעה 10:00-15:00
גילאים: 5 ומעלה
עלות: 40 ₪ ילד/מבוגר ילד ירושלמי חינם עם הצגת ת.ז. מנויים חינם
לפרטים נוספים: הגן הבוטני טל. 02-6794012 באתר ובעמוד הפייסבוק

 

לראות את הבלתי נראה – תערוכת מציאות רבודה ראשונה מסוגה בגן הבוטני
13 אמנים ישראלים ובינלאומיים מציגים עבודות במציאות רבודה Aaugmented Reality בתערוכה הבינלאומית הראשונה מסוגה בישראל ובעולם, פרי יוזמה של הגן הבוטני האוניברסיטאי גבעת רם ירושלים וקרן אאוטסט לאמנות עכשווית. התערוכה הייחודית והמסקרנת מוצגת בו זמנית ב-9 גנים בוטנים ובמוזיאון לאמנות עכשוויות בקנדה, ב-8 מדינות ברחבי העולם. העבודות בתערוכה המבוססות על טכנולוגיית AR המאפשרת יצירת עבודות גדולות-ממדים המתקשרות עם הנוף סביבן, ללא המגבלות החלות על עבודות אמנות פיזיות. רוב העבודות שנוצרו לתערוכה עוסקות בנושאים הקשורים לטבע, סביבה, קיימות, והמפגש בין העולם הפיזי והדיגיטלי.  הצפייה בעבודות תוך כדי שיטוט במרחבי הגן הבוטני ניתנת באמצעות אפליקציה ייעודית SEEING THE INVISIBLE הניתנת להורדה באפסטור לאייפון ובגוגל פליי לאנדרואיד. כדאי להוריד את האפליקציה לפני ההגעה לגן…
איפה? הגן הבוטני בגבעת רם ירושלים | זלמן שניאור 1 ירושלים.
שעות פתיחה: 09:00-17:00
גיל: 5 ומעלה
עלות:  כלול בכרטיס הכניסה לגן הבוטני. 40 ₪ ילד/מבוגר, מנויים חינם
לפרטים נוספים: הגן הבוטני טל. 02-6794012 באתר ובעמוד הפייסבוק

 

 

מעלית הזמן בירושלים כרטיס משולב האטרקציה + כרטיס טעימות או סיור קולינרי
האטרקציה האהובה מזמינה את הקהל הרחב להצטרף למסעות רב-חושיים מדהימים: מסע במעלית הזמן אל סודות ירושלים מיצג חוויתי העושה סדר בהיסטוריה הארוכה והמורכבת של העיר. המיצג הדו מימדי, לוקח את הצופה 3,000 שנה אחורה, למסע מרתק בזמן אל מעמקי האדמה של העיר ירושלים, החל מימי בית ראשון דרך בית שני, כובשי העיר, שחרור הכותל במלחמת ששת הימים ועד לימים אלו. כ- 30 דקות. עברית, אנגלית ועוד.
מסע בקפסולה זעירה אל תוך גוף האדם בתלת מימד החושף את סודותיה של המכונה המשוכללת ביותר ביקום, גוף האדם. כיצד אנו נושמים? איך אנו מעכלים? איך אנו נראים מבפנים?. במיצג הדמיות תלת מימדיות מרהיבות ומדויקות בעזרת 'אינפו' קפסולה – רובוטית עתידנית המנחה את המסע ומספקת נקודת מבט ייחודית משלה על הנעשה בגופנו. 25 דקות.  (אין אפשרות לכסאות נייחים)
חדש במעלית הזמן ולרגל הבחירות – ניתן לרכוש כרטיס משולב לאטרקציה עם כרטיס הטעימות של יאללה בסטה לסיור קולינרי עצמאי בשוק מחנה יהודה או סיור בעיר העתיקה המשלב הסברים וסיפורים של השוק, האנשים והדמויות שלא כדאי לפספס, שוברי טעימות מיוחדים בדוכנים ובחנויות הנבחרות. כמו כן כולל הכרטיס גם סיור קולי מרתק שייקח את המשתתפים למסע בעקבות הסיפורים והדמויות שאסור לפספס בשוק מחנה יהודה בלבד (נדרש טלפון עם גלישה סלולרית).
שעות פתיחה מעלית הזמן:  10:00-17:20 כניסה מותרת מגיל 5 / חובה לתאם את מועד וסוג המיצג.
איפה: יצחק קריב 6 שד' ממילא (הקניון המקורה) ירושלים
עלות: 54 ₪ ברכישת בקופה,  46 ₪  דרך האתר. הנחות לסטודנטים מחזיקי כרטיס ירושלמי ועוד.
מחירים לחבילה –מעלית הזמן +סיור במחנה יהודה -119 ₪ לאדם .  מעלית הזמן +סיור בעיר העתיקה-115 ₪ לאדם (ללא סיור קולי)
עיר עתיקה https://www.yallabasta.co.il/category/old-city-4bite-card
מחנה יהודה https://www.yallabasta.co.il/category/machne-4bite-card
לפרטים נוספים והזמנות: 02-6248381 ובאתר www.time-elevator.co.il

 

מוזיאון ידידי ישראל כניסה ב25 ₪.
לרגל הבחירות לכנסת ה-25 מזמין אתכם מוזיאון ידידי ישראל בירושלים לביקור חווייתי בין חלליו במחיר כניסה מיוחד של 25 ₪ בלבד. המוזיאון הוא מרכז חוויתי בנושא ציונות ומספר את סיפורי הגבורה והחסד של הלא יהודים אשר פעלו בכל דרך שרק יכלו, להשבת העם היהודי לארצו המיועדת בציון. במוזיאון סיור בין 7 מיצגי מולטימדיה או-קוליים מתקדמים בטכנולוגיות ואפקטים ייחודיים המפגישים את המבקרים עם דמויות וגיבורים מההיסטוריה של עם ישראל.
בנוסף, נפתחה לאחרונה במוזיאון תערוכת ציורים ייחודית "ירושלים אהבתי" פרי יצירתו של האמן יורם זמוש. בתערוכה 16 ציורים המספרים את סיפורה של ירושלים. יורם זמוש ששירת כמ"פ צנחנים בגדוד שפרץ ראשון אל הכותל מערבי במלחמת ששת הימים מרבה לצייר את העיר שהוא כה אוהב, את אתריה הייחודיים ונופיה המרהיבים.
איפה? יוסף ריבלין 20, נחלת שבעה ירושלים
שעות פתיחה: 10:00-18:00
עלות: מחיר מיוחד 25 ₪ למבוגר/ילד, אזרח ותיק/חייל/כוחות הבטחון – 22 ₪ | כרטיסיה משפחתית – 100 ₪.
לפרטים נוספים ותיאום ביקור או סיורים מראש בלבד:  טל' 02-5329401 ובאתר.

 

אפור בצורת שטיח- תערוכה בגלריית קיר 1 בתמול שלשום כניסה חינם
בגלריית קיר1 בבית הקפה תמול שלשום תפתח בסוף אוקטובר תערוכה חדשה המציגה סדרת הדפסים מונוכרומטיים, ניירות בעלי טקסטורה מיוחדת שנעשו בעבודת ידנית (מחולצות T, בדים ישנים והדפסים גרוסים) וטקסטים, פרי שיתוף פעולה של שני אמנים צעירים ומבטיחים עידן סיטבון וירדן פייקין. אוצרת רינה פלד. התערוכה האניגמטית והמאתגרת מבחינה חזותית וטקסטואלית כאחד, דורשת מהצופה התבוננות ממושכת והתמסרות מלאה.  עידן סיטבון, חי ועובד בירושלים ובתל אביב. בשנים האחרונות עוסק בהדפס, מדיום שהחל לחקור לראשונה בלימודיו בבצלאל ובהמשך גם בתפקידים מקצועיים כמנהל סדנת ההדפס של בצלאל וכמורה בבית האמנים בתל אביב. ירדן פייקין, אמנית רב-תחומית הנעזרת בקווים על כל סוגיהם: רישום, תפר בבד, קו גבול מרחבי או אותיות, תוך בחינת המרחב החיצוני, הפנימי והיחסים ביניהם. בתערוכה משולבים טקסטים של פייקין המודפסים על ניירות העשויים ביד מהווים אובייקטים שווי ערך לדימויים של עידן סיטבון. בגלריה מוצגות תערוכות מתחלפות, עבודות של אמנים וותיקים וצעירים, המקיימות דיאלוג עם טקסטים של שירה וספרות.
איפה? גלריית קיר1 בית הקפה תמול שלשום מדרחוב נחלת שבעה ירושלים
כניסה חינם
שעות פעילות 09:00-22:30
לפרטים נוספים: תמול שלשום 02-6232758 באתר ובפייסבוק

 

מבצעי לינה ליום הבחירות
ברשת מלונות JACOB הכוללת 6 מלונות בחמישה יעדים תיירותיים במחירים אטרקטיביים יוצאים במבצע מיוחד לרגל הבחירות.
35 אחוזי הנחה לזוג ללילה לינה וארוחת בוקר
המבצע תקף לתאריכים 31.10 ו- 1.11.22 מספר החדרים מוגבל
רשת מלונות JACOB הכוללת 6 בתי מלון ייחודיים באילת, ירושלים, תל אביב, טבריה, נהריה וחדרה מאופיינים בסטנדרטים הבלתי מתפשרים, באווירה החמה ובגישת השירות הניכרת במלונות הרשת זאת לצד עיצוב מוקפד עד הפרט האחרון.
לפרטים נוספים: הזמנות 6367*, באתר הרשת או במייל

 

Resort Ramada חדרה מלון פנאי, ספא ועסקים יוקרתי הממוקם ברצועת חוף מהיפות בישראל. אחד המלונות הקרובים ביותר לחוף ים הקיימים בישראל. המלון עוצב על ידי עמנואל שטרן בסגנון מהודר ואלגנטי בנגיעות אווירה ים תיכונית מציע חווית אירוח עשירה ומוקפדת כיאה למלון פרימיום. במלון 171 חדרים מודרניים ומאובזרים הפונים אל נוף חוף הים עם הלגונה המרהיבה והציורית שבו. במלון ספא מפנק הכולל בריכה חיצונית המשקיפה לים, מדשאות שיזוף, מתחם מרחצאות הכולל בריכה מקורה הפתוחה כל ימות השנה, ג'קוזי, סאונה פינית, סאונה לחה וחדר כושר. בקרבת המלון מתחם שופינג באוויר הפתוח בתוכו בריכת גלישה ראשונה מסוגה בארץ, אזור החלקה על הקרח, מתקני משחק לילדים, ועוד. במרחק נסיעה של כמה דקות ניתן לטייל בנחל מסלול, נחל אלכסנדר ועוד. כתובת: רחוב רחבעם זאבי 2. לפרטים נוספים: הזמנות 6367* באתר או במייל

 

 

Sea Life נהריה ממוקם על קו החוף הצפוני ומכל חדריו נשקף נוף מרהיב לים התיכון ומציע חווית ריזורט הכוללת חוף ים, מדשאות פתוחות אל מול רצועת החוף, בריכה חיצונית ופינות שיזוף וישיבה. במלון בריכה מקורה הפתוחה לאורך כל השנה, ספא בקונספט ייחודי המציע חדר מלח טבעי (היחיד שקיים בארץ), שיובא היישר מרומניה, הידוע בסגולותיו הבריאותיות הרבות. ספא Halo (מלח ביוונית), הינו הספא היחיד בארץ המורכב כולו מקירות מלח, שהובאו ממכרות מלח טבעיים ממזרח אירופה. חלל הספא כולו עטור מלח העובר כחוט השני לאורכם של הקירות וחדרי הטיפול, מה שמעניק תחושת רוגע אולטימטיבית וחוויה אקזוטית שאין בשום מקום אחר. בנוסף, בספא המלון קיים חדר מלח מיוחד, בתוכו פינות ישיבה נוחות לשהייה של כרבע שעה. הישיבה הממוקדת בחדר המלח מסייעת באיזון הנוזלים בגוף. בספא טיפולי גוף ופנים המשלבים מינרלים ומלחים התורמים לבריאות הגוף והעור, ג'קוזי, סאונה לחה וסאונה יבשה. המלון מציע 64 חדרים הפרושים במבני המלון: מבנה מרכזי עם 40 סוויטות הפונות לנוף הים, ועוד 24 סוויטות גרדן וטרסה מסוגננות המציעות חווית אירוח פרטית ונינוחה במבנה בוטיק. רחוב העלייה 75.
לפרטים נוספים: הזמנות 6367* באתר או במייל

 

 

'Be hotel' אילת ממוקם באזור המלונות החדש בכניסה לעיר אילת במרחק הליכה קצר ממרכזי הבילוי, הטיילת, הקניון וחוף הים. מתאים לחופשה זוגית ומשפחתית מושלמת באווירה רגועה. במלון 157 חדרים וסוויטה אחת הפרושים על פני 5 קומות, עם חדרים חדשים המאובזרים בכל טוב. המלון מציע לאורחיו שטחים ציבוריים רחבים, לובי רחב ונוף פנורמי לבריכה. במלון יש בריכות רחצה, פעילות בריכת רחצה לכלל האורחים ובריכת רחצה לפעוטות. בנוסף במלון סנייק בר איכותי, חדר משחקים ובית כנסת. שדרות חטיבת הנגב 3 אילת
לפרטים נוספים: הזמנות *6367, באתר או במייל

 

 

Shenkin תל אביב ממוקם בלב ליבה הפועם של העיר הלבנה, באחת השכונות היפות והמיתולוגיות בתל אביב. המלון מוקף ברים שוקקים, מסעדות ומזללות מקומיות וחנויות מסקרנות. בעיצובו העכשווי של המלון, שיק על זמני המשלב עיצוב ישראלי קלאסי, הושקעה מחשבה רבה וכל פרט וכל חפץ במלון נבחרו בקפידה תוך שימת לב ליצירת אווירה רגועה ומיוחדת שנועדה לעטוף את אורחיו בתחושת שלווה אינסופית. בפטיו, פינה מפנקת שביחד עם בר קפה איכותי בלובי ונשנושים על חשבון הבית, הופכים לאזור מנוחה נחשק. במלון 30 חדרים מעוצבים עד לפרט הקטן ביותר. בנוסף, מציע המלון שני חדרי ספא למעוניינים בטיפול מפנק. גג המלון המרווח פונה אל נופה האורבני של העיר תל אביב ובו מיטות שיזוף, פינות ישיבה, ג’קוזי ומקלחת התרעננות.
מלון שנקין זכה בפרס TripAdvisor’s Travelers’s Choice
ברנר 21 תל אביב. לפרטים נוספים: הזמנות 079-580-0101, באתר או במייל

 

 

ירושלים, מלון בוטיק בת שבע ממוקם במרכז העיר ירושלים וסמוך לכל האטרקציות המובילות והאתרים ההיסטוריים החשובים: בית הכנסת הגדול, הכותל המערבי, שדרות ממילא, שוק מחנה יהודה ועוד. מלון בת שבע הינו סיפור של ישן וחדש, עתיק ומודרני, פסיפס של טעמים ועירוב של ניחוחות. במלון 79 חדרים שכולם פונים לנופה של העיר ירושלים ההיסטורית. הקונספט העיצובי של דנה אוברזון עוסק בהקפאת רגע בזמן בירושלים, עיר שעברה העשיר הוא מוטיב ניכר ודומיננטי, והפיכתו לשפה עכשווית בירושלים המודרנית. עיצוב החדרים נועד להשרות אווירה נוסטלגית וחמימה, של זיכרונות מתקופות שונות ומימים אחרים. מטבח המלון, בניצוחו של השף משה אסולין, מגיש ארוחות בוקר ובראנצ'ים מיוחדים, המבוססים על חומרי גלם מקומיים, טריים ואיכותיים. במלון חדר כושר מאובזר, טרקלין עסקים, אולם כנסים המתאים לאירועים עד 80 איש, גג מרהיב המשקיף לנוף הירושלמי.
קינג ג'ורג' 42. לפרטים נוספים: הזמנות 6367*, באתר או במייל

 

 

JACOB טבריה ממוקם בתוך מבנה היסטורי בסגנון עות'מני במרכז העיר טבריה. המלון משלב ישן וחדש, קלאסי ואופנתי. על עיצוב המלון הופקד יהודה גדליהו ששילב אלגנטיות אירופאית בתוך ההשפעות העות'מאניות המאפיינות את המבנה. הסגנון אנין הטעם של המלון מעניק תחושה של תקופה אחרת לצד עיצוב מסוגנן ויוקרתי. המלון מעניק טוויסט מודרני לטבריה ההיסטורית, ישוב עתיק המכיל חלק מאתרי הקדושה החשובים ביותר למספר דתות אל מול נופה הייחודי של הכנרת. במלון 78 חדרים מרווחים ונוחים שתוכננו ועוצבו תוך חשיבה על המטייל העכשווי, ל-18 מהחדרים מרפסת המשקיפה על העיר טבריה. החדרים ממוזגים ומאובזרים בטלוויזיה 32", פינה להכנת שתייה חמה, שולחן עבודה, כספת, מקרר מיני-בר וחדר רחצה עם מייבש שיער ואביזרי רחצה המתאימים לנוסע יחיד, לזוגות ולמשפחות. המלון ממוקם במרכז העיר קרוב למסעדות ולאטרקציות תיירותיות רבות ונמצא במרחק הליכה של כ- 10 דקות מהטיילת של טבריה וכ- 15 דקות מחופי הכנרת.
אוהל יעקב 2, טבריה לפרטים נוספים: הזמנות 6367* באתר או במייל

 

 

מבצע מיוחד ליום הבחירות במלונות איביס
חופשה במחיר נגיש לכל כיס ברשת מלונות ibis ישראל
מלונות ibis מרשת ACCOR הבינלאומית אחת הרשתות הגדולות בעולם המונה מעל 5,500 בתי מלון ברחבי העולם עם מעל 40 מותגים שונים מזמינה את כולם ליהנות מחופשה אורבנית במלונות הממוקמים בלב ליבה של ירושלים. בירושלים שני מלונות ibis – האחד ibis ירושלים מרכז העיר והשני ibis styles מרכז העיר, שניהם נמצאים ממש 'היכן שכל האקשן קורה' – מרכז העיר במיקום הטוב ביותר שקיים. מלונות איביס מהווים בסיס אידיאלי לסיורים וביקורים בכל האטרקציות וכל מה שיש לירושלים להציע. המלונות ממוקמים סמוך לכיכר ציון ורחוב יפו, מרחק של דקות הליכה בודדות מהעיר העתיקה ושער יפו, שוק מחנה יהודה, נחלת שבעה, גלריות, קולינריה, מרכזי קניות, פאבים וחיי לילה, מוזיאונים ועוד שלל אטרקציות.
המלונות מעוצבים ברמה בינלאומית ובסטנדרטים הגבוהים של הרשת, כך לדוגמה, חדרי המלונות אטומים לרעש ובנויים על פי האיכויות והסטנדרטים של רשת אקור ומותגי ibis העולמיים. בכל חדר מיטה עם המזרן הייחודי Sweet BedTM by ibis מבית היוצר של מותג ibis העולמי, אותו ניתן גם לרכוש באופן פרטי.. מלונות ibis ירושלים, מציעים לאורחיהם WI-FI חופשי, עמדה להשכרת אופניים ועוד.

 

 

מלון איביס ירושלים מרכז העיר: החל מ – 955 ₪ לאדם בחדר זוגי לינה וא.בוקר כולל מע"מ.
כולל 124 חדרי אירוח מאובזרים. המלון מעוצב ברמה בינלאומית ובסטנדרטים גבוהים, וזהה ליתר מלונות  ibis בעולם. העיצוב הינו צעיר, קליל ואורבני, ריהוט מחומרים טבעיים ובצבעים חמים (עץ ואדום), חדרי המלון אטומים לרעש ובנויים על פי האיכויות והסטנדרטים של רשת ACCOR ומותגי ibis העולמיים. בכל חדר מיטה עם המזרן הייחודי Sweet BedTM by ibis מבית היוצר של מותג  ibis העולמי, אותו ניתן לרכוש באופן פרטי.
כתובת: יצחק אלישר 4 ירושלים לפרטים והזמנות   *9709  או  www.ibis.co.il

 

מלון  : ibis styles מרכז העיר החל מ 980 ₪ לאדם בח.זוגי – לינה וא.בוקר כולל מע"מ
שוכן בבניין היסטורי ומכיל 104 חדרי אירוח שונים בהם חדרי אירוח סטנדרטיים וחדרי משפחה, מיני סוויטות וחדרים עם מרפסות. המלון מעוצב בצורה ייחודית המושפעת מאווירת האזור בו הוא נמצא, שוק מחנה יהודה. השטחים הציבוריים וגם חדרי המלון מעוצבים כהומאז' לשוק של ירושלים, על הפירות והירקות הצבעוניים והצבעים המרכיבים את שוק מחנה יהודה עם מגוון איורים המכניסים את האורחים אל אווירת השוק הייחודית לעיצוב המלון. בהמשך לרעיון המרכזי של המלון, כל חדר מעוצב כמרחב מגורים בפני עצמו בו ניתן לנוח, להירגע או לעבוד. המלון מתאים באופן מושלם למשפחות עם ילדים. בקומה ה–8 של המלון נהנים האורחים מארוחת בוקר עם נוף פנורמי מרהיב לירושלים ובשישי בערב מוגשת במקום ארוחת ערב על בסיס דגים.
כתובת: בן יהודה 4 ירושלים לפרטים והזמנות   *9709  או  www.ibis.co.il
לפרטים נוספים לעיתונאים בלבד – מרום תקשורת טל מרום 053-7769609 מירה לוי 0528848219

 

*תוכן ממומן

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל [email protected]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

רז קינסטליך צילום יחצ

בראשון לציון נערכים לטיפול בפוסט טראומה

תפריט נגישות