n
דף הבית / צרכנות / מה חשוב לדעת לפני רכישת דלתות פנים מיוחדות?

מה חשוב לדעת לפני רכישת דלתות פנים מיוחדות?

אחד מהאלמנטים החשובים ביותר שמשפיעים על עיצוב הבית הן כל אותן דלתות פנים. כאשר המטרה שלנו היא לשדרג את הבית באמצעותן, עם דלתות פנים מיוחדות זה לגמרי אפשרי

דלתות כניסה
צילום: הרמטיקס

אחד מהאלמנטים החשובים ביותר שמשפיעים על עיצוב הבית הן כל אותן דלתות פנים. כאשר המטרה שלנו היא לשדרג את הבית באמצעותן, עם דלתות פנים מיוחדות זה לגמרי אפשרי. אך בו בזמן חשוב לדעת מספר דברים לפני שרצים לרכוש דלתות מיוחדות לחדרים בבית. במאמר הבא אנו נציג בפניכם את כל מה שחשוב לדעת, כך שתוכלו לעשות רכישה שתהיו שלמים ובטוחים לגביה.

אם תבצעו את הרכישה כאשר אתם רק מסתכלים על הנראות של הדלת, ככל הנראה לא תקבלו את מבוקשכם. השאיפה הסופית שלכם תהיה שכל אותן דלתות יוכלו לשמש אתכם לאורך זמן רב. כך שלא תמצאו את עצמכם בסיטואציה שבה אתם מחליפים דלתות פנים כל כמה חודשים. מדובר על דלת שאמורה לשרת אתכם לאורך זמן, ולהיות רלוונטית לאורך תקופה ארוכה.

אז בשורה התחתונה, מה אתם באמת צריכים לדעת? אנו נעשה לכם סדר בראש. כך שתוכלו להתחיל את הבחירה של  דלתות פנים בידיעה כי מדובר על משהו שתוכלו לעשות אותו בעצמכם, אפילו בלי עזרה של אנשי מקצוע.

 

דלתות פנים מיוחדות
צילום: הרמטיקס

 

האם דלתות פנים מיוחדות יכולות להתאים לכל דירה?

 

כמובן שכן! דלתות מיוחדות לחללים הפנימיים יכולים להתאים לכל סוג של דירה. לא משנה אם יש לכם דירה קטנה או דירה גדולה, לא משנה אם יש לכם דירה חדשה או ישנה. בסוף השילוב של הדלת עם החלל הקיים ניתנת להתאמה, מהסיבה הזאת יש היצע כל כך גדול של דלתות שמהם תוכלו לבחור. החוכמה תהיה לדעת לבחור את הדלת שתשתלב בחלל הקיים בצורה המיטבית כמובן ניתן גם לשלב את העיצוב של דלתות כניסה לבית עם דלתות הפנים או ללכת לכיוון אחר לגמרי – מה שחשוב זה שאתם תהיו מרוצים.

אם מסיבה כזאת או מסיבה אחרת חשבתם לוותר על רכישת דלתות פנים ייחודיות, אנו ממליצים לכם שכן לרכוש אותן. מספיק שתחליפו את דלתות הפנים בבית שלכם, בכדי להעניק אווירה מיוחדת בכל הבית. פתאום שינוי אחד קטן יכול להביא איתו לשינוי משמעותי של כל האזורים האחרים בבית. הייחודיות באה במגוון צורות אבל גם תכונות:  אקוסטיקה, עמידות, תצורה(קו אפס או לא) ועוד. 

 

לא קונים דלתות פנים מיוחדות מכל מקום

 

כיום לא מעט חנויות מציעות לכם לרכוש דרכן דלתות פנים מיוחדות, אך אתם צריכים לדעת כי אסור לכם ליפול בפח. כי לא מבצעים רכישה של דלתות פנים מכל חנות, עליכם לדעת כי אתם מבצעים את הרכישה מחנות שמתאימה לכם. חנות שתאפשר לכם לקבל את כל הדברים שאתם צריכים, בכדי שתוכלו לדעת שאתם לא עושים רכישה שתצטערו עליה.

לא בכל יום יוצא לכם לרכוש דלתות פנים לבית, ואם כבר רוכשים דלתות שכאלה אז מוטב כי לא תיקחו זאת כמובן מאליו. החנות האידיאלית שממנה שתבצעו את הרכישה, תאפשר לכם להיות עם ראש שקט. אותה חנות גם אמורה לספק לכם את האחריות למקרה שחלילה יקרה משהו לדלת שזה עתה רכשתם אותה.

 

אל תתקינו באופן עצמאי דלתות פנים מיוחדות

 

אחרי שבחרתם את דלת הפנים הכי טובה, כעת מגיע השלב שבו יהיה עליכם להתקין אותה. הפירוק של הדלת הישנה וההרכבה של הדלת החדשה זה תהליך שרצוי שיתבצע על ידי איש מקצוע. איש שמיומן בפירוק של דלתות ישנות, ובהרכבה של דלתות חדשות. בסוף רק על ידי התקנה מושלמת תוכלו להנות מכל היתרונות של הדלת החדשה שרכשתם.

ברוב המקרים החנות שממנה רכשתם את הדלת, תוכל להציע לכם גם שירותי הרכבה או פירוק. מוטב כי תיקחו את האפשרות הזאת בשתי ידיים, בכדי שתוכלו לדעת כי הדלת לא תיפגע כתוצאה מהרכבה שגויה. בעת תהליך ההרכבה הדלת עצמה יכולה להינזק, ולא יהיה לכם אל מי לבוא בתלונות אם ביצעתם את ההרכבה לבד.

 

העמידות של הדלת חשובה לא פחות מהעיצוב

 

כאשר אתם מדמיינים דלתות פנים מיוחדות, ככל הנראה העיצוב הוא האלמנט הקריטי ביותר מבחינתכם. אך בנוסף לעיצוב של הדלת, אל תשכחו את החשיבות של העמידות שלה. שכן אם הדלת לא תהיה מספיק עמידה, היא ככל הנראה תישחק מהר מאוד מאשר כל דלת אחרת בבית. נקודות תורפה של עמידות הדלת : הצירים, הפירזול(ידיות יכולות להיתלש וכן להתקלף מבחינת הציפוי).

אל תיתנו לעיצוב של הדלת לסנוור אתכם, תבחנו קודם כל את העמידות ואת האיכות של הדלת. רק לאחר מכן תביאו את עצמכם למצב שבו תוכלו להתמקד בעיצוב, וכמובן באלמנטים נוספים. אך מבחינתכם העמידות של הדלת היא האלמנט שיאפשר לכם להיות רגועים בעת הרכישה עצמה.

 

הרמטיקס דלתות כניסה

אולם תצוגה ראשי: המשור 6, חולון

03-9179172

 

 

 

*כתבה שיווקית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

משרד

עיצוב נכון של שלטים למשרד