n מצלמות אבטחה ביתיות – רלבנטיות היום יותר מתמיד | גל גפן
דף הבית / ראשון-לציון / צרכנות ראשון לציון / מצלמות אבטחה ביתיות – רלבנטיות היום יותר מתמיד

מצלמות אבטחה ביתיות – רלבנטיות היום יותר מתמיד

כיצד נפעל אם אנחנו רוצים בכלל ועכשיו בפרט להעלות ככל הניתן את מידת הביטחון האישי בבית שלנו, ובפרט את תחושת הביטחון שלנו ושל שאר בני הבית?

מצלמות אבטחה
קרדיט תמונה: PIXABAY

אירועי הימים והשבועות האחרונים מעלים ומציפים שוב בעיות עמוקות ומהותיות המאפיינות את החברה הישראלית, ומטלטלות במידה זו או אחרת את תחושת הביטחון האישית של כל אחת ואחד מאיתנו. מהצפון ועד הדרום, יהודים וערבים, ימנים ושמאלנים, נשים וגברים, ילדים ומבוגרים – רובם ככולם בעיקר חוששים ומייחלים לשקט שכבר יבוא. על מנת להעלות את מידת הבטיחות והרגשת הבטיחות בבית, ומאחר והמצב באזור בו אנו חיים כמעט תמיד חוזר במוקדם או במאוחר לסבב נוסף של אלימות ברחובות, מומלץ לשדרג את מערך הבטיחות הביתי. מצלמות אבטחה ביתיות הן כיום אחד האמצעים היעילים והמתבקשים ביותר לשימוש בהקשר זה.

 

איכותיות, זולות וקלות לתפעול – מצלמות אבטחה ביתיות בימינו

למרות שלפעמים נראה כי המצב במזרח התיכון ובישראל ספציפי מעולם לא באמת היה שקט, כיום לפחות עומדים לרשותנו אמצעים טכניים שונים אשר בכוחם לשדרג משמעותית את מידת הבטיחות האישית שלנו, וחשוב לא פחות – את הרגשתנו בביתנו שלנו. עד כמה בטוחים ונינוחים אנחנו מרגישים בבית, בבתים של חברים, במקומות עבודה או בכל מקום אחר.

אחד האביזרים הרלבנטיים ביותר בנושא זה, בו אנו עוסקים כאן, הוא כאמור מצלמות אבטחה ביתיות. למה לציין ולהתעמק בכך דווקא עכשיו? זה פשוט – מכיוון שטכנולוגיית הצילום, בדומה לתחומי טכנולוגיה רבים נוספים, הלכת ומתפתחת במהירות מסחררת ובקצב אשר הולך וגובר. זה מה שמאפשר לנו היום למצוא בכל מקום מצלמות זולות ביותר אשר מצלמות ברמת איכות שלפני עשרים או שלושים שנים בקושי הייתה קיימת מחוץ לעולם הצילום המקצועי והתעשייתי.

בכל הנוגע למצלמות אבטחה ביתיות, ההתקדמות שחלה בעולם הצילום ובעולם התקשורת גם יחד בשנים האחרונות (ובפרט מהפכת הסמארטפונים והאינטרנט של דברים) מאפשרת לנו כיום למצוא מצלמות אבטחה ביתיות איכותיות ביותר, לרכוש אותן במחירים מגוחכים ממש, ולקשר בינן לבינינו בדרכים רבות ופשוטות, בראשן צפייה ואף שליטה במצלמה דרך הסמארטפון האישי שלנו. כך, אנחנו יכולים להיות בכל מקום ובכל זמן ולהתחבר למצלמה מהסמארטפון שלנו, ולראות בדיוק מה היא מצלמת.

כל זה לא עניין מסובך או כזה הנחשב מתקדם או מורכב במיוחד – מדובר באופן השימוש הבסיסי והנפוץ במצלמות אבטחה ביתיות בימינו. כל אחד יכול לעשות זאת והתקנת מצלמה היא דבר פשוט מאין כמוהו, הרבה יותר ממה שדמיינתם שהתקנה ותפעול של מצלמת אבטחה יהיה…

אז כיצד נפעל אם אנחנו בסך הכל רוצים להעלות ככל הניתן את מידת הביטחון האישי בבית שלנו, ובפרט את תחושת הביטחון שלנו ושל שאר בני הבית? ובכן, חפשו אחר מצלמת אבטחה ביתית, או מספר מצלמות במידה ואתם רצים לכסות שטחים שונים או כניסות שונות לבית או לשטח שלכם. בשלב זה מומלץ להיוועץ במומחים ואנשי המקצוע המשווקים מצלמות אלו, ולקבל יחד עימם החלטה בנוגע לדגם הספציפי אותו תרכשו. זה לא מאוד משנה, כל עוד תקפידו על כך שמדובר במצלמה חדשה וברמת איכות גבוהה, כי ניתן לחבר אותה בקלות לסמארטפון באמצעות אפליקציה וכי היא מגיעה עם אחריות מלאה. משם והלאה מבצע שדרוג מערך הבטיחות של הבית, במיוחד בימים קשים אלו, כבר יהיה קל ופשוט הרבה יותר…

 

 

 

 

 

*כתבה שיווקית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

פינוי דירה

הבית מלא ב"ג'אנק" – מה עושים?