ערבות הדדית

מי ליאור

לרבים מהמשפחות מעוטות היכולת בעיר, עמותת "אור חדש לקשיש ולנזקק", מהווה כתובת לסיוע בכל הציוד הבסיסי החסר בביתם וכתובת לקבלת סלי מזון אחת לשבוע.
לפני שבועות  ספורים קיבלה עמותת משלי (עמותה המסייעת לחיילים בודדים משוחררים), אישור מהרשות העירונית, באמצעות מ"מ וסגן ראש העירייה מוטי עג'מי, מחזיק תיק רווחה, להקצאת חדר לאחסון ציוד במקום.
מאיה דוד, פעילה בעמותת משלי: "כשנכנסתי למבנה יחד עם עינת אושרי מנכ"לית העמותה, מיד גמלה בלבנו החלטה כי חייב להיות כאן שינוי משמעותי, ובתוכו מתן סיוע מיידי למפעילי המקום: שלום ג'רופי ושמעון לוי, אשר נותנים מענה לנזקקים וקשישים לאורך כל ימות השנה, אם בביגוד, ריהוט, כלי בית, כלי חשמל ובן היתר דואגים לסלי מזון עבורם. מדובר באנשים נפלאים, שצלחו לא מכבר את גיל הגבורות, הנאמנים למלאכתם ודבקים בה".
דוד הדגישה בפנינו כי הקושי של השניים נבע עד היום מהעובדה כי הם אינם מצליחים לתפקד ולמלא את המשימות הנדרשות שלהם במלואן, במבנה המיושן. דוד ציינה בסיפוק כי בימים אלה הצליחה עמותת משלי לגייס מעל ארבעים מתנדבים מבני עקיבא ארצות הברית ואלה לא בחלו בשום משימה, דאגו לניקיון המקום ופינוי הציוד הקל. עוד ציינה כי לאורחים המתנדבים חברו 15 פקחי עירייה שצבעו את המבנה: "המשימה שלנו ארוכת טווח , נסייע לניהול המקום, להגדיל את ההכנסה לעמותה כדי להגדיל את כמות סלי המזון לנזקקים ונבנה תהליכים שיגדילו את נפח העבודה מול מנהלי המקום".
עמותת אור חדש לקשיש ולנזקק מבקשת מהציבור להמשיך ולתרום ציוד ביתי הראוי לשימוש, כמו גם תרומות לקראת רכישת סלי מזון לערב ראש השנה למשפחות מעוטות יכולת.
ניתן לפנות לשמעון לוי מנהל התפעול 052-8704811 או לשלום ג'רופי מנהל העמותה 052-3509993

צילום: פרטי

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל [email protected]

אולי יעניין אותך גם:

ניידת משטרה צילום דוברות משטרת ישראל

בוקר קשה ברחובות

תפריט נגישות