n

משרדי התיווך המומלצים ביותר בחולון לשנת 2022

שתף:

מחפשים מתווך או משרד תיווך בחולון? שוק הנדל"ן כמרקחה. משבר הקורונה, שלא פוסח גם עליו, טומן בחובו הזדמנויות חדשות ורצון מצד סוכני ומתווכים בנדל"ן להעניק את הערך המוסף ללקוחותיהם. אזור המרכז, ובעיקר זה הכולל את תל אביב, חולון, בת ים, אזור וראשון לציון, הפך בשנים האחרונות למוקד משיכה עבור משקיעי נדל"ן רבים. אפשר למצוא באזור זה לא מעט דירות למכירה, חלקן במסגרת פרויקטים בבנייה, התחדשות עירונית ועד דירות יד שנייה. המחירים האטרקטיביים, הפיתוח של האזור כולו, ולא רק של תל אביב עצמה, הופכים את המרכז ליעד נחשק.

צוות המערכת שלנו בחן לאחרונה מגוון רחב של סוכני נדל"ן ומתווכים בחולון והמסקנות לפניכם:

צוות המערכת שלנו בחן לאחרונה מגוון רחב של סוכני נדל"ן והגיע למסקנה שאת התוצאות הטובות ביותר תשיגו עם ערן רוזנברגר, יועץ ומומחה נדל"ן בחברת רימקס, כך שאם חלקכם מנסים כבר תקופה למכור את הבית – אפשר להרגע, הגעתם לכתובת הנכונה. לאור העובדה כי מכירת הבית היא תהליך אמוציונאלי מאד שכרוך במאמץ רב, זמן וידע, רובנו יוצאים אליו בלי לדעת מהם הדגשים הנכונים ומה יכול לייצר לנו כמה שיותר לקוחות רלוונטיים, שבסופו של דבר יקנו את הנכס. בעזרתו של ערן רוזנברגר, הדרך תהיה פשוטה יותר.

במשך שנות עבודתו הוא ביצע עשרות עסקאות. יש לו ידע נרחב מאוד בתחום וכיום הוא נחשב בין סוכני הנדל"ן המובילים ברשת רימקס. בנוסף, יש לו המון קשרים עסקיים, מאגר עצום של לקוחות מרוצים וסוללת אנשי מקצוע אשר מסייעים בעת הצורך לעסקה בטוחה ומוצלחת .רוזנברגר מתמחה במו"מ, ביכולת מכירת הנכס, סגירת העסקה ועוד. כמו כן שיווק הנכס דרכו מאד מתקדם, בכל האפיקים, מעיתונות מקומית, ארצית, אתר אינטרנט, פייסבוק, אתר מדל"ן, יד 2, סיורים וירטואלים, סרטונים עם צלם מקצועי ועוד.

"אנחנו עושים 24 פעולות שיווק ללקוח שאנחנו מחויבים עבורו כך שהוא זוכה להמון חשיפה וכך הוא יכול למקסם את התהליך ולהגיע למקסימום האפשרי". אמר לנו ערן והוסיף: "היתרון הגדול שלנו הוא שיש לנו מאגר לקוחות מאד גדול עם ניסיון ומוניטין בשביל להשיג למוכר ולקונה את התוצאה הטובה ביותר עבורם".

כבר בשיחה הראשונה עימו שמנו לב שיש פה משהו אחר משאר הסוכנים, מצאנו אדם רהוט, בעל ידע רב, עם יכולת תקשורת שסוחפת אחריו את כל מי שסביבו ושרואה את הדברים אחרת. התרשמנו גם  מהיכולת שלו לזהות את הצורך של הלקוח, אשר על פיו הוא פועל בהליך המכירה או הקניה: "כל מי שצריך או רוצה לעשות עסקה, אני ממליץ לו שלא לחכות כי אני לא רואה שמשהו בעתיד ישתנה. חשוב לעשות את הדברים בדרך הנכונה, לקחת איש מקצוע שיבין את התהליך, לא רק מתווך, אלא גם שמאים, אדריכלים, מעצבי פנים, יועץ משכנתאות ועוד – להיעזר באנשי מקצוע שיהפכו את ההליך לנכון, אפקטיבי והרבה יותר טוב".

ערן רוזנברגר, מנהל איזור ברימקס כבר 15 שנה. מדובר בסוכן מוביל, מצטיין שאף זכה בפרס איש השנה לשנת 2018. הצוות אותו הוא מנהל זכה במקום הראשון בהיקף עסקאות מכירה לצוותים ובמקום הראשון בהיקף עמלות לצוותים לשנת 2019. בשיחות שערכנו עם מספר לקוחות, הם סיפרו כי הם היו בטוחים לעשות את העסקה עם ערן רוזנברגר. אז אם אתם עדין מתלבטים, אנו יכולים לסכם את פני הדברים בכך שעם ערן רוזנברגר הדרך למכירת או קניית הדירה תהפוך עבורכם לפשוטה יותר.

 

שעות הפעילות: א'-ה' 8:00 – 22:00

ו' וערבי חג 8:00 – 16:00

בוטיק נדל"ן

בבדיקה שערכנו מצאנו כי היכולת של סוכני המשרד להשקיע את הפעולות השיווקיות במציאת קונים ומוכרים בשלים, יחד עם ההיכרות שלהם עם האזור, מאפשרת להם להביא לסגירת עסקאות איכותיות בזמן מהיר.

משרד התיווך בחולון, פועל בשנים האחרונות כקו התיווך הראשון של תושבי האזור ואלה המעוניינים לעבור אליו. את הצלחת המשרד ניתן לזקוף בין היתר למאמצי השיווק שמפעילים הסוכנים בעת עבודה על נכס או אל מול לקוח המעוניין לרכוש אחד כזה.

שי פרלמן - פרדו נכסים

בבדיקה שלנו שמנו לב כי מדובר באדם רהוט, בעל ידע רב, עם יכולת תקשורת שסוחפת אחריו את כל מי שסביבו ושרואה את הדברים אחרת. התרשמנו גם מהיכולת שלו לזהות את הצורך של הלקוח, אשר על פיו הוא פועל בהליך המכירה או הקניה.

מה שמייחד את שי פרלמן הוא שיווק מסביב לשעון. בין אם מדובר בשיווק דיגיטלי ובין אם זה בשטח, חשנו כי הוא נמצא ומודע לכל התנודות בשוק, בכל מקום. המודעות שלו מקודמות ביד 2, כאשר הכל מגובה בצילומים מקצועיים וחלקם אפילו בצילומים וירטואליים ואוויריים לנכסים. השירות של שי פרלמן עובד 24/7 עבור הלקוחות שלו, כאשר הוא זמין לכל מענה ולכל שאלה.

תפריט נגישות