הוא זכאי

רונן דמארי

 


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "גל גפן" ggdesk@d-news.co.il


בהודעה שפרסם סגן ראש העיר, הרב אריה כהן, הוא לא יכול היה להסתיר את התרגשותו: "אין מילים שיכולות לתאר את הסבל הנורא שעברו בני משפחתי, ארבע שנים של חקירות, כתבות ענק בעיתונים והפצת לשון הרע, דברי שקר ורכילות בכל פלטפורמה אפשרית.

לצערי הגורמים הפוליטיים שעומדים מאחורי פתיחת החקירה לא היססו להשתמש בדבר החקירה כדי להתנגח בי במהלך הבחירות האחרונות, הם הציגו אותי כגנב ומושחת, קראו להחליף אותי והפיצו שנאה נגדי בקרב רבים מתושבי העיר.

על כבודי אני מוחל, אך על כבוד משפחתי וכבוד הציבור שאני מייצג איני יכול למחול. אני מצפה מכל מי שלקח חלק במסע ההשחרה, שייתקן את ההכפשות ואת הלשון הרע שהפיץ – ע"י הפצת הידיעה על סגירת תיק החקירה, לפחות באותה המידה שהוא הפיץ את הידיעה על פתיחתה. ולכל הציבור אני קורא בתחינה: אנא, הימנעו מהפצת לשון הרע ורכילויות על אדם כזה או אחר גם אם נפתחת נגדו חקירה וגם אם לכאורה הדברים נכתבים בעיתונים לכל אדם עומדת חזקת החפות ואין היתר לאף אדם לדבר סרה באדם אחר רק בגלל חשדות שמופנים נגדו".

"סוף האמת לנצח. ההודעה על סגירת התיק מעניקה לנו תנופה חיובית ביתר שאת"

עוד הוסיף כהן: "אני מודה לבורא עולם, לחבריי ולמשפחתי הקרובה שעמדו לצידי ברגעים המורכבים, לעורכי הדין עופר רשו, משה סוחמי וגיל דחוח על הסיוע המשפטי שבא מהלב ולרשויות החוק שהגיעו ביושרה לחקר האמת והגיעו למסקנה שאמרתי בהתחלה: אין כלום, כי לא היה כלום".

כהן נחקר בחשד לעבירות קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות, מרמה והפרת אמונים, גניבה בידי עובד ציבור ורישום כוזב במסמכי תאגיד. בין החשדות שייחסה לו המשטרה אישר הזמנות להפקת אירועי תרבות תורנית והצגה לעיריית ראשון לציון חשבוניות בסכומים גבוהים מאלה שהוצאו בפועל. בזירה הפוליטית מציינים כי החקירה שהתנהלה בעניינו של כהן פגעה בו בבחירות שהתקיימו בחודש אוקטובר האחרון בהן קיבלה רשימת ש"ס בראשותו מנדט בודד.

כהן אמר השבוע ל"גל גפן": "השעה יפה לשמוח ברוח חודש אדר, משנכנס אדר מרבין בשמחה ויש לנו עוד סיבה טובה היום להיות שמח בשמחה כפולה ומכפולת. הבשורה הזו הכניסה רוח חדשה בקרבנו ואני מודה לשם יתברך ולעורכי הדין שתמכו בי, לרשויות החוק שהשכילו להוציא את האמת לאור, לפרקליטות ולמשטרה שעשו את עבודתם נאמנה וכל אלו שלכל אורך הדרך תמכו בי והאמינו בי".

-עד כמה החקירה פגעה בך במישור הציבורי?

" 4,000 מצביעים בחרו בי ונתנו בי אמון, אני לא מתיימר לומר שזה לא פגע בי מבחינה אלקטורלית אני חושב שכל הפרשה הזו העיבה על השליחות הציבורית שלי כי בסך הכל הציבור רוצה לראות אנשים נקיי כפיים ולצערי הרב החולקים עליי פוליטית, השתמשו בזה לרעה ומינפו את הפרסומים למטרות פוליטיות כדי לנגח אותי ולפגוע בי ובמידה מסוימת הם הצליחו, אבל סוף האמת לנצח. ההודעה על סגירת התיק מעניקה לנו תנופה חיובית ביתר שאת וביתר עוז מאמינים בשליחות שלנו ובעשייה שלנו לצורך מצווה, ולצורך תושבי העיר בכל שליחות שתוטל עלינו על ידי מועצת חכמי התורה".

הרב אריה כהן

 

 

 

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל ggdesk@d-news.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

סושי צילום בתי לוין

ראשל"צ: חייל על מדים לא הוכנס למסעדת סושי בעיר