דף הבית / עמוד הבית ראשי / ראשון לציון: העירייה תקים מערך מתשאלים על מנת לצמצם תחלואה

ראשון לציון: העירייה תקים מערך מתשאלים על מנת לצמצם תחלואה

בעיריית ראשון לציון מתגייסים למאמץ ויקימו מערך של מתשאלים אפידמיולוגים שיסייעו למשרד הבריאות. המטרה - לשוב ולהיות עיר ירוקה על פי מודל הרמזור של פרופסור גמזו

ראש העיר ומנכ"ל העירייה
ראש העיר ומנכ"ל העירייה

מערך של 17 מתשאלים, עובדי עירייה, מסיימים בימים אלו את הכשרתם לקיים חקירות אפידמיולוגיות ויחלו בקרוב את עבודתם. יהיו אמונים על תשאולים למעגל הראשון, כלומר אלו שבאו במגע עם נשאים מאומתים לקורונה. הרקע למהלך הוא נכונות ונחישות העירייה להוביל את ראשון לציון לדירוג ירוק בתוכנית הרמזור של ממונה הקורונה, פרופ' רוני גמזו. בעירייה מציינים כי המערך יעבוד בשיתוף משרד הבריאות. את הקמת המערך מוביל מנכ"ל העירייה, דודי גיל. ד"ר טל אסיף ישמש כרופא המלווה את המערך וחברת המועצה, מיכל קלדרון, תשמש כפרויקטורית. במקביל להקמת המערך, יחידת השיטור העירוני בחברה לביטחון מתגברים בימים אלו את האכיפה לעטיית מסכות ושמירה על הנחיות התו הסגול בבתי העסק. ראשון לציון מדורגת היום כעיר צהובה, אולם נתוני העיר טובים יחסית והעיר קרובה יותר לדירוג הירוק מאשר הכתום.

ראש העירייה, רז קינסטליך: "אני מעודד מהנתונים ומגילויי האחריות של התושבים, כולנו צריכים לעשות עוד מאמץ כדי להפוך לעיר ירוקה. המערך העירוני שהקמנו ישפר ויקצר משמעותית את זרימת המידע ויתרום לצמצום התחלואה.  המטרה שהצבנו לעצמנו- לחזור להיות עיר ירוקה".

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

תאונה אמבולנס צילום תיעוד מבצעי מדא

בת ים: צעיר נהרג בתאונת אופנוע