דף הבית / כללי / רשימת אירועי החברה העירונית נובמבר 2018

רשימת אירועי החברה העירונית נובמבר 2018

6.11.2018 יום שלישי
התקווה
מחזה ישראלי חדש המלווה את קורותיה של משפחה אחת לאורך כמאה שנה. הביקורת משבחת:
"…תצוגת משחק כה מזוקקת, רבת רבדים ומשמעויות" רון שוורץ, גלובס
בשעה: 20:30
מקום: היכלה תרבות ראשון לציון
הכניסה בתשלום


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "גל גפן" Joffe.dana@gmail.com


7.11.2018 יום רביעי
קולנוע בהיכל – חלף עם הרוח – חלק א'
עד שנות השבעים "חלף עם הרוח", של הבמאי ויקטור פלמינג, בכיכובם של ויויאן לי וקלארק גייבל היה הסרט הקופתי ביותר בכל תולדות הקולנוע. בטקס האוסקר ה – 12הוא גרף 8 פרסי אוסקר, היה נושא לחיקויים אין ספור, ויצר סטריאוטיפים חדשים של גיבורי קולנוע. הסרט יוקרן ב-2 חלקים
בשעה: 10:30
מקום: היכלה תרבות ראשון לציון
הכניסה בתשלום

8.11.2018 יום חמישי
מולאן
האגדה על הנערה הלוחמת.
שילוב של תיאטרון, תנועה, מוזיקה, אקרובטיקה ותיפוף, המביא לבמה את העושר והיופי של התרבות הסינית.
בשעה: 17:30
מקום: היכל התרבות ראשון לציון
הכניסה בתשלום

8.11.2018 יום חמישי
קולנוע בהיכל – נשוי בהפתעה
כשהמעסיק העשיר של עובדת ניקיון מתעורר עם אמנזיה אחרי תאונה, היא משקרת לו שהם נשואים כדי ליהנות מכספו.
בשעה: 20:30
מקום: היכל התרבות ראשון לציון
הכניסה בתשלום

9.11.2018 יום שישי
אדיר מילר – סטנד-אפ
בשעה: 22:30
מקום: היכל התרבות ראשון לציון
הכניסה בתשלום

10.11.2018 יום שבת
קופיקו מלך הג'ונגל
קופיקו הקוף שכולם אוהבים יוצא למסע בג'ונגל עם חברים חדשים. הצגה חדשה לילדים ולכל המשפחה. הצגה רבת משתתפים צבעונית, מוסיקלית ומצחיקה.
בשעה: 11:00
מקום: היכל התרבות ראשון לציון
הכניסה בתשלום

10.11.2018 יום שבת
שבתרבות עם חגי גולן
בשעה: 11:00
מקום: היכל התרבות ראשון לציון
הכניסה חופשית

10.11.2018 מוצ"ש
שתי פולניות וזהו
ערב פרוע שנע בין ביוגרפיה לבדיוני, בין רציני לצחוק פראי.
בהשתתפות: דורית פלד הרפז וגיציהקוחנה
בשעה: 20:30
מקום: היכל התרבות ראשון לציון
הכניסה בתשלום

14.11.2018 יום רביעי
קולנוע בהיכל – חלף עם הרוח – חלק ב'
סיפורם של סקארלטאוהארה (ויויאן לי), רט באטלר (קלארק גייבל) ושאר בני אטלנטה, בירת ג`ורג`יה, בימי מלחמת האזרחים, כפי שסיפרה אותו מרגרט מיטשל, ברב המכר שלה.
בשעה: 10:30
מקום: היכל התרבות ראשון לציון
הכניסה בתשלום

14.11.2018 יום רביעי
רומיאו ואמא
קומדיה מבטיחה של צמד היוצרים גור קורן וגלעד קמחי ("המוגבלים", "צייד המכשפות"), העוסקת בעולם הריאליטי ובגיבורי התרבות של ימינו.
בשעה: 20:30
מקום: היכל התרבות ראשון לציון
הכניסה בתשלום

15.11.2018 יום חמישי
רומיאו ואמא
קומדיה מבטיחה של צמד היוצרים גור קורן וגלעד קמחי ("המוגבלים", "צייד המכשפות"), העוסקת בעולם הריאליטי ובגיבורי התרבות של ימינו.
בשעה: 20:30
מקום: היכל התרבות ראשון לציון
הכניסה בתשלום

15.11.2018 יום חמישי
קולנוע בהיכל – מקום לאהבה
אלמן טרי, מחליט לנטוש את חייו הקודמים ולצאת עם בנו הצעיר, למסע ברחבי ארה"ב בעקבות משרה כמורה בבית ספר פרטי. במהלך המסע פוגשים האב ובנו בשתי נשים שגורמות להם למצוא נחמה ולהיפתח מחדש לחיים.
בשעה: 20:30
מקום: היכל התרבות ראשון לציון
הכניסה בתשלום

17.11.2018 מוצ"ש
רומיאו ואמא
קומדיה מבטיחה של צמד היוצרים גור קורן וגלעד קמחי ("המוגבלים", "צייד המכשפות"), העוסקת בעולם הריאליטי ובגיבורי התרבות של ימינו.
בשעה: 20:30
מקום: היכל התרבות ראשון לציון
הכניסה בתשלום

17.11.2018 מוצ"ש
ערב זמר – רבקה בר
שירה בציבור – מיטב הזמר העברי
הזמרים נתי גיילואלכסהגוליקוב
בלהיטים של סלין דיון, מריה קארי, מיה בוסקילה, וויטני יוסטון – מופע פופ קצבי ומרגש!
בשעה: 20:30
מקום: היכל התרבות ראשון לציון
הכניסה בתשלום

18.11.2018 יום ראשון
יידישפיל– המכשפה
מירל'ה, המנסה לשחרר את אביה שנעצר על לא עוול בכפו מתמודדת עם אמה החורגת
המרשעת והשפעתה של המכשפה עליה. מדובר באגדה קסומה המתארת את תהליך
ההתבגרות של מירל'ה וההתמודדות שלה עם החיים מהרע אל הטוב.
בשעה: 20:00
מקום: היכל התרבות ראשון לציון
הכניסה בתשלום

19.11.2018 יום שני
סבוטאז'
יצחק (שלמה בראבא), יליד פולין במקור, מחליט להנהיג את דיירי בית האבות, בו הוא מתגורר, למרד בהנהלת המוסד, עקב החלטת ההנהלה לשלב בחזרות לטקס הזיכרון לשואה את סימה אלפסי ילידת מרוקו.דרמה קומית מרגשת, מצחיקה עד דמעות, הנוגעת בנימי ההוויה הישראלית העכשווית.
בשעה: 20:30
מקום: היכל התרבות ראשון לציון
הכניסה בתשלום

20.11.2018 יום שלישי
סבוטאז'
יצחק (שלמה בראבא), יליד פולין במקור, מחליט להנהיג את דיירי בית האבות, בו הוא מתגורר, למרד בהנהלת המוסד, עקב החלטת ההנהלה לשלב בחזרות לטקס הזיכרון לשואה את סימה אלפסי ילידת מרוקו.דרמה קומית מרגשת, מצחיקה עד דמעות, הנוגעת בנימי ההוויה הישראלית העכשווית.
בשעה: 20:30
מקום: היכל התרבות ראשון לציון
הכניסה בתשלום

21.11.2018 יום רביעי
קולנוע בהיכל – קזבלנקה
העלילה מתרחשת בעיר קזבלנקה בעת שלטון צרפת של וישי במרוקו בימי מלחמת העולם השנייה. הסרט מתמקד בקונפליקט שנוצר בנפשו של ריק בין האהבה ובין המידה הטובה – עליו לבחור בין אהבתו לאילזה ובין הצורך לעשות את הדבר הנכון ולסייע לבעלה של אילזה, לוחם המחתרת ויקטור לאזלו, להימלט על מנת להמשיך במאבקו בנאציזם. הסרט נחשב לאחד היצירות הטובות והחשובות שנעשו בהוליווד.
בשעה: 10:30
מקום: היכל התרבות ראשון לציון
הכניסה בתשלום

21.11.2018 יום רביעי
סבוטאז'
יצחק (שלמה בראבא), יליד פולין במקור, מחליט להנהיג את דיירי בית האבות, בו הוא מתגורר, למרד בהנהלת המוסד, עקב החלטת ההנהלה לשלב בחזרות לטקס הזיכרון לשואה את סימה אלפסי ילידת מרוקו.דרמה קומית מרגשת, מצחיקה עד דמעות, הנוגעת בנימי ההוויה הישראלית העכשווית.
בשעה: 20:30
מקום: היכל התרבות ראשון לציון
הכניסה בתשלום

22.11.2018 יום חמישי
האחים אסנר– מי שלא יבוא חבל
מחווה ללהקה של המדינה- להקת הנח"ל, מיטב שירי הלהקה ברוח שנת ה 70- למדינה
מאז עד היום.עם כוכבי להקת הנחל לדורותיה: מירי אלוני, אופירה גלוסקא, שולה חן וחני נחמיאס.
בשעה: 20:30
מקום: היכל התרבות ראשון לציון
הכניסה בתשלום

22.11.2018 יום חמישי
קולנוע בהיכל – פבלו
מבוסס על סיפור אמיתי. עיתונאית קולומביאנית מתחילה בשם וירג'יניה ואלחו
מנהלת מערכת יחסים סוערת עם ברון הסמים הקולומביאני פבלו אסקובר על רקע עלייתו ונפילתו של אסקובר.
בשעה: 20:30
מקום: היכל התרבות ראשון לציון
הכניסה בתשלום

24.11.2018 יום שבת
חגיגה בחווה
שירי החיות המרגשים של ילדותינו
החיות בחווה של דוד משה מתעוררות לחיים
בשילוב של שחקנים ובובות.
בשעה: 11:00
מקום: היכל התרבות ראשון לציון
הכניסה בתשלום

24.11.2018 יום שבת
שבתרבות עם איתן דנציג
בשעה: 11:00
מקום: היכל התרבות ראשון לציון
הכניסה חופשית

24.11.2018 מוצ"ש
מה קשור
מופע סטנד-אפ
ציון ברוך, אסי ישראלוף, שלום מיכאלשוילי
*המופע יצולם
בשעה: 21:00
מקום: היכל התרבות ראשון לציון
הכניסה בתשלום

25.11.2018 יום ראשון
לא תאנסו אותנו לשתוק – ערב אחד בשני חלקים
פאנל מרתק בהנחיית שרון רופא אופיר המעלה תובנות, מחשבות ותהיות שנתיים מאז הגל של ME TOO העולמי: מה עשינו? מה השתנה? מה עוד יש לעשות?
בשעה: 19:30
מקום: היכל התרבות ראשון לציון
הכניסה בתשלום

25.11.2018 יום ראשון
שתי ברירות – ערב אחד בשני חלקים
מופע מוסיקלי של שתי נשים – שני סיפורים ופסנתר אחד. יצירה שבאה מכאב והפכה לניצחון
הילה צארום ויובל גולדנברג
בשעה: 20:30
מקום: היכל התרבות ראשון לציון
הכניסה בתשלום

26.11.2018 יום שני
שוקו וניל
אביבה, בחורה ישראלית ממוצא אתיופי
לומדת באוניברסיטת ת"א ומנסה לשכור
לעצמה דירה ברמת אביב.
בשעה: 20:30
מקום: היכל התרבות ראשון לציון
הכניסה בתשלום

27.11.2018 יום שלישי
טרום בכורה בקולנוע – אהבה מריקוד ראשון
הקרנת טרום בכורה והרצאה עם גאיה קורןמנטורית ומנחת סדנאות "אני מלכה" להעצמה, מחברת הספר "אני מלכה גרושה באושר"
בשעה: 20:00
מקום: היכל התרבות ראשון לציון
הכניסה בתשלום

28.11.2018 יום רביעי
קולנוע בהיכל – הציפורים של היצ'קוק
אלגוריה אפוקליפטית מבריקה מ-1963 מסמנת את אחת הפסגות בפילמוגרפיה של אלפרד הי'צקוק. האימה הסימבולית מחלחלת כאשר שחף תוקף ללא כל סיבה נראית לעין את הגיבורה, המגולמת על ידי התגלית החדשה של הבמאי האגדי, טיפי הדרן (מארני)..
בשעה: 10:30
מקום: היכלה תרבות ראשון לציון
הכניסה בתשלום

29.11.2018 יום חמישי
קולנוע בהיכל – בחזרה מטואיצ'י
מבוסס על הספר האוטוביוגרפי המצליח "בחזרה מטואיצ'י". צעיר ישראלי, יוצא לטיול הגדול אחרי שירותו הצבאי, בדרום אמריקה. בג'ונגלים של בוליביה הוא חובר לשני ידידים הרפתקנים ועד מהרה החלום הופך לסיוט.
בשעה: 20:30
מקום: היכל התרבות ראשון לציון
הכניסה בתשלום

30.11.2018 יום שישי
מלכת השלג – קרקס מוסקבה על הקרח
מופע ססגוני ושופע
פעלולים על רקע תפאורה ייחודית ובימוי מקורי.
בשעה: 18:00
מקום: היכל התרבות ראשון לציון
הכניסה בתשלום

 

תחום תרבות

1.11.2018 יום חמישי
קומדי בר
מרתון סטנדאפיסטים לצחוק מכל הלב
בשעה: 22:00
מקום: בית העם
הכניסה בתשלום

2.11.2018 יום שישי
קומדי בר
מרתון סטנדאפיסטים לצחוק מכל הלב
בשעה: 22:00
מקום: בית העם
הכניסה בתשלום

2.11.2018 יום שישי
עונג שבת לב אל לב
בואו לחוות אתנו קבלת שבת ישראלית מיוחדת ולהדליק בצוותא נרות ואור בלב.
בתכנית: מוסיקה, מסורת, שירה בציבור, הדלקת נרות שבת, קטעי תפילה וקידוש
בשעה: 17:00
מקום: בית העם
הכניסה חופשית

2.11.2018 יום שישי
שווקים במדרחוב
"שישיוק" דוכני אמנים , וינטג' , תכשיטים וכל מה שבא לכם לקנות .
בשעה: 9:00
מקום: מדרחוב רוטשילד
הכניסה בתשלום

3.11.2018 יום שבת
חוג התנ"ך
"המנהיג האידיאלי" – מיהו המנהיג האידיאלי עפ"י המקרא?
נסקור בקצרה את דפוסי המנהיגות המצוינים במקרא, מה משותף ומה ייחודי למנהיג היהודי מול מנהיגי אומות העולם? מהן הדרישות השונות של הנביאים השונים ובעיקר נביאי הכתב.
מרצה : אשר גניס
בשעה: 18:00
מקום: אודיטוריום בית יד לבנים
הכניסה חופשית

5.11.2018 יום שני
שווקים – יריד עתיקות
בשעה: 9:00
מקום: מדרחוב רוטשילד
הכניסה חופשית

7.11.2018 יום רביעי
סלסה קובנית לצעירים
בשעה: 20:00
מקום: בית העם
הכניסה חופשית

8.11.2018 יום חמישי
קומדי בר
מרתון סטנדאפיסטים לצחוק מכל הלב
בשעה: 22:00
מקום: בית העם
הכניסה בתשלום

9.11.2018 יום שישי
קומדי בר
מרתון סטנדאפיסטים לצחוק מכל הלב
בשעה: 22:00
מקום: בית העם
הכניסה בתשלום

9.11.2018 יום שישי
שווקים במדרחוב
"שישיוק" דוכני אמנים , וינטג' , תכשיטים וכל מה שבא לכם לקנות .
בשעה: 9:00
מקום: מדרחוב רוטשילד
הכניסה בתשלום

10.11.2018 יום שבת
חוג התנ"ך
השפה העברית– לשון נקיה ותקינות פוליטית" – בסיפורי התנ"ך אנו עדים למקרים
בהם הסופר רוצה לנקוט בלשון נקייה , לדוגמא אינו אומר העוף הטמא אלא אומר העוף
אשר אינו טהור. נחקור את שורשי המילים, את המושגים והשימוש בהם בסיפורים שונים ומגוונים.
מרצה: נחמה חומרי
בשעה: 18:00
מקום: אודיטוריום בית יד לבנים
הכניסה חופשית

12.11.2018 יום שני
שווקים – יריד עתיקות
בשעה: 9:00
מקום: מדרחוב רוטשילד
הכניסה חופשית

13.11.2018 יום שלישי
הצגת תיאטרון – חיים של אחרים
הצגה של תיאטרון שטרודלקום
בשעה: 20:00
מקום: בית העם
הכניסה בתשלום

14.11.2018 יום רביעי
סלסה קובנית לצעירים
בשעה: 20:00
מקום: בית העם
הכניסה חופשית

15.11.2018 יום חמישי
קומדי בר
מרתון סטנדאפיסטים לצחוק מכל הלב
בשעה: 22:00
מקום: בית העם
הכניסה בתשלום

16.11.2018 יום שישי
קומדי בר
מרתון סטנדאפיסטים לצחוק מכל הלב
בשעה: 22:00
מקום: בית העם
הכניסה בתשלום

16.11.2018 יום שישי
טיול – בשביליה גיבורים עפים
בין מזרע לישימון
סיור בעקבות מתיישבי ספר המדבר האמיצים מימי המקרא ויד ימינו.
מדריך שחר שילה
בשעה: 7:00
יציאה מרחוב הכרמל 20
ההשתתפות בתשלום ובהרשמה מראש

16.11.2018 יום שישי
שווקים במדרחוב
"שישוק" דוכני אמנים , וינטג' , תכשיטים וכל מה שבא לכם לקנות .
בשעה: 9:00
מקום: מדרחוב רוטשילד
הכניסה חופשית

17.11.2018 יום שבת
חוג התנ"ך
התנ"ך – אמת או מיתוס – ספר התנ"ך וסיפורי התנ"ך במבחן המציאות, ההיסטוריה , הארכיאולוגיה.
מרצה : יוסי ניווה
בשעה: 18:00
מקום: אודיטוריום בית יד לבנים
הכניסה חופשית

19.11.2018 יום שני
שווקים – יריד עתיקות
בשעה: 9:00
מקום: מדרחוב רוטשילד
הכניסה בתשלום

21.11.2018 יום רביעי
הסיפורים הענקיים מאחורי היצירות הגדולות
יצירות שעוררו שערורייה הסיפורים העסיסיים והמגוחכים מאחורי יצירות שעוררו שערוריות. מהן אמות המוסר והצניעות, היכן התמימות ואיפה הצביעות. נראה את טיציאן, מאנה, רודן ואחרים
מרצה : דר אפי זיו
בשעה: 18:30
מקום: אודיטוריום היכל התרבות
הכניסה בתשלום

21.11.2018 יום רביעי
סלסה קובנית לצעירים
בשעה: 20:00
מקום: בית העם
הכניסה חופשית

22.11.2018 יום חמישי
קומדי בר
מרתון סטנדאפיסטים לצחוק מכל הלב
בשעה: 22:00
מקום: בית העם
הכניסה בתשלום

23.11.2018 יום שישי
קומדי בר
מרתון סטנדאפיסטים לצחוק מכל הלב
בשעה: 22:00
מקום: בית העם
הכניסה בתשלום

23.11.2018 יום שישי
טיול – טיולי בוטיק
אמנות סיורים ושלום
שילה דביר בסיור לגלריה אום אל פאחם. ה גלריה היחידה במגזר הערבי. ביקור אצל עבד אל ראתם מאום אל קאטף, טיול למעיין ועד לקיבוץ מצפה אילן, ישוב דתי המתנהל בדומה לקיבוץ
בשעה: 7:00
יציאה מרחוב הכרמל 20
ההשתתפות בתשלום ובהרשמה מראש

23.11.2018 יום שישי
שווקים במדרחוב
"שישוק"דוכני אמנים , וינטג' , תכשיטים וכל מה שבא לכם לקנות .
בשעה: 9:00
מקום: מדרחוב רוטשילד
הכניסה חופשית

24.11.2018 יום שבת
חוג התנ"ך
תקנות חכמים – רקע היסטורי פוליטי חברתי.
חנניה קורש מנהל מוזיאון יהדות תימן
בשעה: 18:00
מקום: אודיטוריום בית יד לבנים
הכניסה חופשית

25.11.2018 יום ראשון
מלכי ישראל הראשונים
הכתרת שאול המלך
שאול המלך הוכתר שלוש פעמים במהלך חייו. למה שלוש? מה מעמדו של המלך בעיני הנביא שמואל, בעיני העם ובעיני עצמו?
בשעה: 20:00
מקום: אודיטוריום בית יד לבנים
הכניסה בתשלום

25.11.2018 יום ראשון
קונצרט ג'אז
מופע גאז חם עם לני סנדרסקי ודברה בנסולי
בשעה: 20:00
מקום: בית העם
הכניסה בתשלום

26.11.2018 יום שני
לא יאומן כי יסופר
ברוך שעשני אישה – כשאבא הופך לאמא
סיפור יציאתה מהארון של עמית צוק, טרנסגנדרית, סיפור על אהבה, העצמה, אתגרים ומשפחה שלמה בתוך סערה גדולה.
בשעה: 19:30
מקום: מוזיאון ראשון
הכניסה בתשלום

28.11.2018 יום רביעי
סלסה קובנית לצעירים
בשעה: 20:00
מקום: בית העם
הכניסה חופשית

29.11.2018 יום חמישי
קומדי בר
מרתון סטנדאפיסטים לצחוק מכל הלב
בשעה: 22:00
מקום: בית העם
הכניסה בתשלום

30.11.2018 יום שישי
קומדי בר
מרתון סטנדאפיסטים לצחוק מכל הלב
בשעה: 22:00
מקום: בית העם
הכניסה בתשלום

30.11.2018 יום שישי
שווקים במדרחוב
"שישוק" דוכני אמנים , וינטג' , תכשיטים וכל מה שבא לכם לקנות .
בשעה: 9:00
מקום: מדרחוב רוטשילד
הכניסה חופשית

אגף כותרים, מוזיאונים ומורשת
גלריה
3.11.2018 יום שבת
פתיחת תערוכה
בית האמנים – בהשראה/בהשאלה
תערוכה קבוצתית
בשעה: 20:00
מקום: בית האמנים
הכניסה חופשית

7.11.2018 יום רביעי
פתיחת תערוכות חדשות
"קירות מן" – עירייה
– ולדימיר קונסטנטין – "דיסאינפורמציה"
– יעל נטלי סונקין– "שתי דרכים"
– מרינה סורקין– "רגעים"
– נתן מנגיסטו– "עולם חדש"
– פולינהאנדרייש– "מעברים"
בשעה: 19:00
מקום: בניין עיריית ראשון לציון
הכניסה חופשית

10.11.18 יום שבת
פתיחת 5 תערוכות
מישל פלטניק– "בראשית" וידאו ארט
דפנה אלון – "השבט הזה הוא אני" ציור
שמואל גודלשטיין– "פתוח להצעות" מיצב
שולי וולף – "ללא כותרת" מיצב
בשעה: 20:00
מקום: גלריה עירונית – רחוב אחד העם 8
הכניסה חופשית

14.11.2018 יום רביעי
כנס ארצי מורות לאומניות בתי ספר יסודיים
בשעה: 16:00
מקום: אודיטוריום מוזיאון ראשון
הכניסה חופשית

 

מורשת

בית יד לבנים

5.11.2018 יום שני
טקס התייחדות עם זכר הנופלים בחודש חשוון
בשעה: 19:30
מקום: אודיטוריום בית יד לבנים
הכניסה חופשית

15.11.2018 יום חמישי
"הראשונים נפגשים" – " גילויים מן העבר ביישוב"
מפגש עם אנשי תקשורת בני ראשון לציון
מנחה: יאיר אלוני
חברי הפאנל: אלי אילדיס, אריה אגוזי, בילי מוסקונה לרמן, בני ברק,
ניצן הורוביץ, רותם אברוצקי.
בשעה: 20:00
מקום: מוזיאון ראשון לציון
הכניסה בתשלום

26.11.2018 יום שני
טקס התייחדות עם זכר הנופלים בחודש כסלו
בשעה: 19:30
מקום: אודיטוריום בית יד לבנים
הכניסה חופשית

27.11.2018 יום שלישי
הרצאה "עין לנגב צופיה"
מפגש הוקרה למגשימים את חזון הפרחת השממה
וההתיישבות בנגב
בשעה: 10:00
מקום: אודיטוריום בית יד לבנים
הכניסה חופשית

בית זרובבל

4.11.2018 יום ראשון
המדרשה הליברלית בישראל
נושא: ממלכת פולין – פה לן יה או גיא הריגה? – היסטוריה של יחסים מורכבים
מרצה: מר אלון קליבנוב
בשעה: 19:00
מקום: אודיטוריום בית זרובבל
הכניסה חופשית

11.11.2018 יום ראשון
המדרשה הליברלית בישראל
נושא: המזרח התיכון מפת דרכים עדכנית
מרצה: ד"ר מרדכי קידן
בשעה: 19:00
מקום: אודיטוריום בית זרובבל
הכניסה חופשית

14.11.2018 יום ראשון
המדרשה הליברלית בישראל
נושא: מילה גוררת מילה
מרצה: הרב ד"ר אמיר משיח
בשעה: 19:00
מקום: אודיטוריום בית זרובבל
הכניסה חופשית

18.11.2018 יום ראשון
המדרשה הליברלית בישראל
נושא: מלחמת זכות השיבה
מרצה: מר עדי שוורץ
בשעה: 19:00
מקום: אודיטוריום בית זרובבל
הכניסה חופשית
21.11.2018 יום ראשון
סיור מורשת ישראל לציון כ"ט בנובמבר
בהדרכת אריק בן חורין
בשעה: 8:00
יציאה מרחוב הכרמל 20
ההשתתפות בתשלום ובהרשמה מראש

25.11.2018 יום ראשון
המדרשה הליברלית בישראל
נושא: חוק הלאום – טיעונים בעד ונגד
מרצה: ד"ר עמנואל נבון
בשעה: 19:00
מקום: אודיטוריום בית זרובבל
הכניסה חופשית

28.11.2018 יום ראשון
המדרשה הליברלית בישראל
נושא: הפולמוס היהודי-נוצרי
מרצה: ד"ר רוני באום + סיור מודרך במכון איילון רחובות
בשעה: 19:00
מקום: אודיטוריום בית זרובבל
הכניסה חופשית

 

כותרים

1.11.2018 יום חמישי
הצגת ילדים – למה בכה הדג?
תיאטרון הקרוןעפ"י סיפורי עודד בורלא
שתי שחקניות מספרות חמישה סיפורים ומייצרות עולם תלת-מימד, צבעוני ומפתיע.
גילאי 3+
בשעה: 17:30
מקום: כותר שקמה
הכניסה בתשלום

1.11.2018 יום חמישי
פעילות לילדים – מרק והחברים
מציג: רועי דורון, "תיאטרועי"
גילאי 3-5
בשעה: 17:00
מקום: כותר טף, כותר ראשון
הכניסה בתשלום

1.11.2018 יום חמישי
משחקים ב"גינת הסיפורים"
משחקים, פעילות אינטראקטיבית, פאוזה מוסיקלית, תחפושות, בובות, ועוד.
גילאי פעוטות עד גיל 3
בשעה: 9:15, 11:00
מקום: כותר טף, כותר ראשון
הכניסה חופשית

5.11.2018 יום שני
שעת סיפור – הסופגנייה המתוקה
עם נויה שטרייפלר בשילוב תפאורה ובובות.
גילאי 3-6
מקום: כותר שקמה
הכניסה בתשלום

5.11.2018 יום שני
פעילות לילדים – מפוחית וגיטרה עם יואב
מציג: יואב נאמן
גילאי 1.5-3
מקום: כותר טף, כותר ראשון
הכניסה בתשלום

5.11.2018 יום חמישי
שעת סיפור – הקיפוד הדוקר שהלך לחפש חבר
עם ענת אפרת בשיתוף הילדים.
גילאי 3-6
בשעה: 17:00
מקום: כותר אלון
הכניסה בתשלום

5.11.2018 יום חמישי
שעת סיפור – גלגולו של פרפר
עם אורית ונדב יחדיו בשיתוף הילדים.
גילאי 3-6
בשעה: 17:30
מקום: ספריית יצחק שדה
הכניסה בתשלום

6.11.2018 יום שלישי
פעילות לילדים – ארנב ממושי
מציגה: הדס דיאמנט, תיאטרון "סיפור על מקל".
גילאי 3-5
בשעה: 17:00
מקום: כותר טף, כותר ראשון
הכניסה בתשלום

6.11.2018 יום שלישי
שעת סיפור – הדב עם הפס
עם שני וייסמן בשיתוף הילדים.
גילאי 3-6
בשעה: 17:00
מקום: ספריית רוזן
הכניסה בתשלום

6.11.2018 יום שלישי
שעת סיפור – הסופגנייה שהתגלגלה
עם אילנית בשילוב בובות ובשיתוף הילדים.
גילאי 3-6
בשעה: 17:30
מקום: ספריית מעגלים
הכניסה בתשלום

7.11.2018 יום רביעי
שעת סיפור – הבית של יעל – עפ"י מרים רות
עם אלי פלפלי והגיטרה.
גילאי 3-6
בשעה: 17:00
מקום: ספריית רמת אליהו
הכניסה בתשלום

8.11.2018 יום חמישי
משחקים ב"גינת הסיפורים"
משחקים, פעילות אינטראקטיבית, פאוזה מוסיקלית, תחפושות, בובות, ועוד.
גילאי פעוטות עד גיל 3
בשעה: 9:15, 11:00
מקום: כותר טף, כותר ראשון
הכניסה חופשית

8.11.2018 יום חמישי
פעילות לילדים – הביצה שהתחפשה
מציג: איתי ערבה, "קשת – הפעלות שכולם אוהבים"
גילאי 2-3
בשעה: 17:00
מקום: כותר טף, כותר ראשון
הכניסה בתשלום

12.11.2018 יום שני
שעת סיפור – הארנב והבלונים/ מלווה בתרגום לשפת הסימנים
עם ענת אפרת בשיתוף הילדים.
גילאי 2-4
בשעה: 17:30
מקום: כותר שקמה
הכניסה בתשלום

12.11.2018 יום שני
שעת סיפור – משלים מיער הצלילים עפ"י איזופוס
עם נטע אלגרנטי מתיאטרון "צליל".
גילאי 3-4
בשעה: 17:00
מקום: כותר אלון
הכניסה בתשלום

12.11.2018 יום שני
פעילות לילדים – לולי שבלולי
מציג: תיאטרון "בים בם בום"
גילאי 2-3
בשעה: 17:00
מקום: כותר טף, כותר ראשון
הכניסה בתשלום

12.11.2018 יום שני
שעת סיפור – סיפורו של סביבון
עם שירה פילוסוף בשיתוף הילדים.
גילאי 3-6
בשעה: 17:30
מקום: ספריית יצחק שדה
הכניסה בתשלום

12.11.2018 יום שני
שעת סיפור – הסופגנייה המתוקה
עם נויה שטרייפלר בשילוב תפאורה ובובות.
גילאי 3-6
בשעה: 17:00
מקום: ספריית נחלת יהודה
הכניסה בתשלום

13.11.2018 יום שלישי
פעילות לילדים – איילת מטיילת
מציגה: יפעת תקוע, "חוויה בעקבות הסיפור".
גילאי 2-3
בשעה: 17:00
מקום: כותר טף, כותר ראשון
הכניסה בתשלום

14.11.2018 יום רביעי
שעת סיפור – הסופגנייה המתוקה
עם נויה שטרייפלר בשילוב תפאורה ובובות.
גילאי 3-6
בשעה: 17:30
מקום: ספריית נחלת יהודה
הכניסה בתשלום

15.11.2018 יום חמישי
פעילות לילדים – הפרחים שוב מחייכים
מציגה: נויה שטרייפלר
גילאי 2-3
בשעה: 17:00
מקום: כותר טף, כותר ראשון
הכניסה בתשלום

15.11.2018 יום חמישי
משחקים ב"גינת הסיפורים"
משחקים, פעילות אינטראקטיבית, פאוזה מוסיקלית, תחפושות, בובות, ועוד.
גילאי פעוטות עד גיל 3
בשעה: 9:15, 11:00
מקום: כותר טף, כותר ראשון
הכניסה חופשית

19.11.2018 יום שני
שעת סיפור – מלך הנרקיסים
עם עומר ראובני בשילוב כלי נגינה ייחודיים.
גילאי 3-6
בשעה: 17:30
מקום: כותר שקמה
הכניסה בתשלום

19.11.2018 יום שני
פעילות לילדים – מפוחית וגיטרה עם יואב
מציג: יואב נאמן
גילאי חצי שנה – 1.5
בשעה: 17:00
מקום: כותר טף, כותר ראשון
הכניסה בתשלום

19.11.2018 יום שני
שעת סיפור – איתמר מטייל על קירות – עפ"י דוד גרוסמן
עם איריס מתיאטרון "תות" בשיתוף הילדים.
גילאי 3-6
בשעה: 17:00
מקום: ספריית נחלת יהודה
הכניסה בתשלום

19.11.2018 יום שני
שעת סיפור – כיפה אדומה
עם תיאטרון "קרן אור" בשילוב בובות ובשיתוף הילדים.
גילאי 3-6
בשעה: 17:30
מקום: ספריית יצחק שדה
הכניסה בתשלום

19.11.2018 יום שני
שעת סיפור – העכבר והתפוח
עם שרלי בשיתוף הילדים.
גילאי 3-6
בשעה: 17:00
מקום: כותר אלון
הכניסה בתשלום

20.11.2018 יום שלישי
פעילות לילדים – עכבר העיר ועכבר בכפר
מציג: איתי ערבה, "קשת – הפעלות בכולם אוהבים".
גילאי 3-5
בשעה: 17:00
מקום: כותר טף, כותר ראשון
הכניסה בתשלום

20.11.2018 יום שלישי
שעת סיפור – השמש ושמן הזית
עם אסף פרידמן בשיתוף הילדים
גילאי 3-6
בשעה: 17:30
מקום: ספריית מעגלים
הכניסה בתשלום

21.11.2018 יום רביעי
שעת סיפור – מוכר הכובעים
עם ציון מתיאטרון "צ'ולי וטולי" בשיתוף הילדים.
גילאי 3-6
בשעה: 17:00
מקום: ספריית רמת אליהו
הכניסה בתשלום

22.11.2018 יום חמישי
משחקים ב"גינת הסיפורים"
משחקים, פעילות אינטראקטיבית, פאוזה מוסיקלית, תחפושות, בובות, ועוד.
גילאי פעוטות עד גיל 3
בשעה: 9:15, 11:00
מקום: כותר טף, כותר ראשון
הכניסה חופשית

22.11.2018 יום חמישי
משחקים ב"גינת הסיפורים"
משחקים, פעילות אינטראקטיבית, פאוזה מוסיקלית, תחפושות, בובות, ועוד.
גילאי 3-5
בשעה: 17:00
מקום: כותר טף, כותר ראשון
הכניסה חופשית

26.11.2018 יום שני
פעילות לילדים – לקוף יש בעיה
מציגה: יפעת תקוע, "חוויה בעקבות הסיפור".
גילאי 2-3
בשעה: 17:00
מקום: כותר טף, כותר ראשון
הכניסה בתשלום

26.11.2018 יום שני
שעת סיפור – הזחל הרעב / עפ"י אריק קרל
עם ציון מתיאטרון "צ'ולי וטולי" בשיתוף הילדים.
גילאי 2-4
בשעה: 17:30
מקום: כותר שקמה
הכניסה בתשלום

26.11.2018 יום שני
שעת סיפור – האריה והעכבר – עפ"י איזופוס
עם הדס מתיאטרון "מקל" בשילוב בובות.
גילאי 3-6
בשעה: 17:00
מקום: ספריית נחלת יהודה
הכניסה בתשלום

26.11.2018 יום שני
שעת סיפור – ג'מבו חבר אמיתי
עם רני שמשבשילוב אימון גופני במהלך הסיפור.
גילאי 3-6
בשעה: 17:00
מקום: כותר אלון
הכניסה בתשלום

26.11.2018 יום שני
שעת סיפור – לולי שבלולי יוצא לטיול
עם תמרי בשיתוף הילדים.
גילאי 2+
בשעה: 17:30
מקום: ספריית יצחק שדה
הכניסה בתשלום

27.11.2018 יום שלישי
פעילות לילדים – הדייג ודג הזהב
מציג: איתי ערבה, "קסם – הפעלות שכולם אוהבים"
גילאי 3-5
בשעה: 17:00
מקום: כותר טף, כותר ראשון
הכניסה בתשלום

29.11.2018 יום חמישי
משחקים ב"גינת הסיפורים"
משחקים, פעילות אינטראקטיבית, פאוזה מוסיקלית, תחפושות, בובות, ועוד.
גילאי פעוטות עד גיל 3
בשעה: 9:15, 11:00
מקום: כותר טף, כותר ראשון
הכניסה חופשית

29.11.2018 יום חמישי
משחקים ב"גינת הסיפורים"
משחקים, פעילות אינטראקטיבית, פאוזה מוסיקלית, תחפושות, בובות, ועוד.
גילאי פעוטות עד גיל 3
בשעה: 17:00
מקום: כותר טף, כותר ראשון
הכניסה חופשית

 

 

חטיבת ספורט וקהילה

מרכזי קהילה

25.11.2018 יום ראשון
הרצאה מכללת הורים
"יש גבול לכל תעלול גבולות בגיל הרך"
מרצה: תמר כהן לביא
בשעה: 20:30
הכניסה חופשית

הקתדרה העממית

4.11.2018 יום ראשון
מזרחנות – איראן
מרצה: יואב לימור
בשעה: 10:00
מקום: אולם מופת
הכניסה בתשלום

5.11.2018 יום שני
מוסיקה – צ'ייקובסקי אגם הברבורים
מרצה: רועי עלוני
בשעה: 11:00
מקום: היכל התרבות ראשון לציון
הכניסה בתשלום

6.11.2018 יום שלישי
שחקן מספר סיפורים
"החיפוש" מאת שלום עליכם
מרצה: יניב שטרייפלר
בשעה: 10:00
מקום: היכל התרבות ראשון לציון
הכניסה בתשלום

11.11.2018 יום ראשון
אירופה והמזרח התיכון
שאלות על הגירה ופליטות
בשעה: 10:00
מקום: אולם מופת
הכניסה בתשלום

12.11.2018 יום שני
מוסיקה
אמנות הניצוח – חלק א'
מרצה: רועי עלוני
בשעה 11:00
מקום: היכל התרבות ראשון לציון
הכניסה בתשלום

13.11.2018 יום שלישי
תרבות היידיש
עיון ב"רומנים הצעירים" מאת שלום עליכם
"די בלאנדזשענדעשטערן" "(הכוכבים הטועים),
"יאסעלעסאלווי" (יוסלה הזמיר), "סטימעניו"
מרצה: ד"ר מרדכי יושקובסקי
בשעה: 10:00
מקום: היכל התרבות ראשון לציון
הכניסה בתשלום

18.11.2018 יום ראשון
מזרחנות – עזה
מרצה: יואב לימור
בשעה: 10:00
מקום: אולם מופת
הכניסה בתשלום

19.11.2018 יום שני
מוסיקה
אמנות הניצוח – חלק ב'
מרצה: רועי עלוני
בשעה: 11:00
מקום: היכל התרבות ראשון לציון
הכניסה בתשלום

20.11.2018 יום שלישי
כתרילבקה– היכן היא? – עיון בסיפורי כתריאלבקה
מאת שלום עליכם
מרצה: ד"ר מרדכי יושקובסקי
בשעה: 10:00
מקום: היכל התרבות ראשון לציון
הכניסה בתשלום

25.11.2018 יום ראשון
חמאס – הח'ליפות העזתית
מרצה: עוזי רבי
בשעה: 10:00
מקום: אולם מופת
הכניסה בתשלום

26.11.2018 יום שני
מוסיקה
קלארה שומאן
בשעה: 11:00
מקום: היכל התרבות ראשון לציון
הכניסה בתשלום

27.11.2018 יום שלישי
תרבות היידיש – עיון ביצירתו של י.ל. פרץ
"קלאץ–געשיכטן" (סיפורי בול עץ)
בשעה: 10:00
מקום: היכל התרבות ראשון לציון
הכניסה בתשלום

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל joffe.dana@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

אינסטלטורים מומלצים בראשון לציון לשנת 2020