דף הבית / כללי / לצאת בזול

לצאת בזול

עידן ביקש מעקב אחרי המאהב של אשתו. אחרי מספר ימים התברר מדוע הוא החליט לעקוב אחריו ולא אחריה

אני חושב שאני מדבר בשם הכלל שאני אומר שאנחנו לא תמיד מצליחים לעשות את מה שחשבנו באותו רגע שהוא נכון לעשות. זה קורה בעיקר כאשר אתה בלהט האירועים והעניינים, ואתה לא יודע מה הדבר הנכון לעשות. להערכתי, זה בדיוק מה שקרה לעידן, וזאת הסיבה שהוא פנה אלי דווקא עכשיו.  מרוב שיחות עם לקוחות פוטנציאלים, למדתי שגברים מספרים פחות על הבעיות שיש להם בבית, ויותר מתרכזים בשיחה איתי בנתונים שהם מבקשים ממני לגלות. לכן, זה לא היה מוזר לי שעידן שמר על מסתורין מסוים ולא פירט מעבר למה שחשב שממש הכרחי. "אני רוצה מעקב אחרי המאהב של אשתי". ניסיתי להבין מדוע הוא בוחר מעקב אחריו ולא אחריה, ולדבריו נראה לו שזאת תהיה משימה קלה יותר, כי היא עשויה להיות מאד חשדנית.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "גל גפן" Joffe.dana@gmail.com


לקחתי ממנו את הפרטים שידע ויצאתי לדרכי. למחרת בבוקר זיהיתי את הרכב שעידן מסר לי בכתובת מגוריו של גיורא המאהב. כעבור שעה ראיתי אותו לוקח את אחד הילדים לבית ספר וממשיך לחניון מקום העבודה שלו. מאוחר יותר באותו יום הוא חזר הביתה, ולא יצא שוב. ככה פחות או יותר פעלתי בכל יום. ביום המעקב השלישי, זיהיתי אותו יוצא ברגל מבניין מקום העבודה, וחוצה את הכביש לעבר מרכז של חנויות. גיורא נראה עומד לצד אחת המסעדות ופשוט ממתין. כעבור עשר דקות אישה התקרבה אל המקום, והמצלמות החלו לעבוד.

הכל פתוח

לא היה ספק שמדובר בקשר אינטימי בין השניים. החיבוק והנשיקה הראשוניים היו משמעותיים וקרובים מדי. גם לאחר שהתיישבו במקומם ועד שהגיעו המנות שלהם, גיורא לא הפסיק לגעת וללטף אותה. "מה אתה חושב?" שאלתי את החוקר שהיה איתי במסעדה, כאשר אני מראה לו את התמונות שעידן העביר לי בהתחלה של אשתו. "מזכירה אבל לא באמת דומה" ענה בהחלטיות. אם המטרה של עידן הייתה להנציח את מעשיה של אשתו עם אותו בחור, הרי שנכון להרגע נראה שלא בטוח שאשתו היא הבחורה של אותו מאהב. חיכיתי בסבלנות עד שיסיימו את פגישתם. עזבנו את גיורא והמשכנו להתחקות אחריה. כשהיא נכנסה לרכב שלה באחד החניונים הסמוכים, ידענו כבר בוודאות שזאת לא אשתו של עידן. ההיא נוסעת ברכב אחר לגמרי.

"אני מבין" הגיב עידן כשסיפרתי לו את מה שקרה "אני בכל זאת רוצה להמשיך אחריו עוד. ביחוד היום כשאני עם הילדים". יש משהו הגיוני בדבריו של עידן. זה שראינו אותו עם אישה אחרת, לא פוסל את זה שיתכן שיש לו עדיין קשר גם עם אשתו. בלי קשר, חוץ מהארוחה עצמה לא קרה דבר בין השניים, כך שהכל עוד פתוח בפנינו. חזרנו לתצפת על מקום העבודה של גיורא.

גיורא יצא מהעבודה כמו בימים הקודמים כמעט באותה שעה אלא שבאחד הצמתים הוא פנה שלא קודם לכיוון אחר, ואנחנו בעקבותיו. העובדה שהיה יום גשום באותו יום מנע מאתנו לבוא באותו יום עם אופנוע, ופקקי התנועה של שעות אחר הצהריים לא עשו איתי חסד. כמה שלא ניסינו להתקרב אליו, עוד מכוניות הצליחו להידחק בינינו, הגדילו את הפער בינינו עד שאיבדנו קשר עין עם גיורא.

"אנסה להקדים אותו בכתובת האישה" אמרתי לחוקר שעבד איתי. "איזה מהם?" שאל בגיחוך מה. שאלה טובה אבל ברור היה שאני מתכוון לאשתו של עידן. הרי בסופו של דבר היא זאת שמעניינת אותנו. עליתי על הנתיב הציבורי והשוליים ועקפתי את כל התנועה מצד ימין ויצאתי במחלף הקרוב כדי להקדים את גיורא במידה והוא מגיע אל כתובתה. לא גאה בזה אבל לפעמים התפקיד מחייב.

הגעתי אל הכתובת. ראיתי את המכונית שלה חונה מול הבית ונרגעתי. גם אם לא נמצא את גיורא בהמשך היום, הרי שאפשר להתחקות אחריה אם יחליטו להיפגש. החוקר השני בינתיים דיווח שמדי פעם הוא מצליח לראות את גיורא בין המכוניות, ונראה שכיוון הנסיעה נכון. בתצפית שלי ראיתי לפתע את אשתו של עידן יוצאת מהבניין. היא עמדה שם עם שני ילדיה, וכפתרה להם את המעילים. דקה לאחר מכן, עידן הגיע בנסיעה עם מכוניתו אל הכתובת, ונעמד בפתח הבית. הילדים רצו אל הרכב והאמא צעקה להם מרחוק "נתראה בשמונה וחצי" וזרקה נשיקה לאוויר.

כתובת אחרת

זה השלב שחשבתי שעידן לא באמת סיפר לי את כל הסיפור. הסיטואציה הזאת יותר מעידה על התנהלות של זוג פרוד. חוץ מזה, איזה אבא נשוי אומר שהוא היום עם הילדים?! כאילו שביום אחר הוא לא  רואה אותם?! חיכיתי במקום. אשתו של עידן לבדה וגיורא מתקרב לאזור. ההזדמנות למפגש קיימת. החוקר השני הצליח להדביק את הפער, אחרי שגם הוא "גנב" כמה מסלולים בדרך, אלא שבמקום לדווח לי שהוא מתקרב אלי, התברר שגיורא נעצר בכתובת אחרת. הוא צילם אותו נכנס אל הבית, ובחניית הבית הוא זיהה את הרכב של האישה שאכלה איתו צהריים. גיורא משקיע כרגע באחרת.

לא אמרתי דבר לעידן בטלפון, אבל בהחלט רמזתי לו. "בוא נפגש אחרי שתוריד את הילדים בשמונה וחצי בבית הקפה" הצעתי לו כדי לבחון את התגובה שלו. הוא שתק כנראה כדי לעבד את דבריי. כשנפגשנו הוא סיפר שהם לא פרודים. למעשה הם כבר גרושים. במאבק הגירושין, הוא לא השכיל להזמין חקירה ונכנע לה כאשר סחטה אותו כלכלית ורגשית, אפילו שכבר ידע שלאשתו יש מאהב. כיום, כמה חודשים אחרי הגירושין רצה להוכיח את בגידתה. "לקחתי בחשבון שיתכן שהם כבר לא ביחד" הסביר לי מדוע ביקש מעקב אחריו ולא עליה "זה לא משנה לי עם מי הוא בוגד. הוא הרס לי את הבית והוא לא יצא בזול מהסיפור הזה". הוא ביקש את התמונות כדי להתנקם בו "מגיע לו לקבל חזרה את מה שהוא עושה לאחרים".

 

הכותב הינו סאם זיברט, בעליו של "סייט חקירות" 03-5322520. הסיפורים מבוססים על מקרים אמיתיים. הנפשות ופרטים נוספים שונו למניעת זיהוי הלקוחות.

 

 

 

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל joffe.dana@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

פרי עם חבר על ארבע. צילום פרטי

ראשל"צ: "אנחנו לא מוסרים כלב לכל אחד"