כוכבת שלנו | גל גפן
דף הבית / כללי / כוכבת שלנו

כוכבת שלנו

המתעמלת המוכשרת, שבה לארץ מסבב גביע העולם בטשקנט- אוזבקיסטן. קודם לכן, "קפצה" לפזארו איטליה, שם זכתה בשלוש מדליות: ארד, כסף וזהב. ובתחילת החודש, בגביע העולם שנערך בסופיה- בולגריה, זכתה בארד ובזהב.
בטשקנט, עמדה אשרם על הפודיום, חמש פעמים. היא עלתה לכל ארבעת תחרויות הגמר של המכשירים האישיים וזכתה לציון כולל של 73.100, שהעניק לה את מדליית הכסף.
יום אחר כך, הוסיפה למאזנה המרשים עוד ארבע מדליות. היא זכתה במדליית הכסף בתרגיל החישוק עם ציון של 19.400 נקודות, שנייה לסולדטובה הרוסייה שסיימה עם 19.900. מדליית כסף קטפה אשרם, גם בתרגיל הכדור בו זכתה לציון של 18.850, כשגם בתרגיל הזה הקדימה אותה רק סולדטובה מרוסיה. במדליית כסף שלישית, זכתה אשרם בתרגיל הסרט, עם ציון של 18.000, כשהרוסייה המצוינת הקדימה אותה גם פה. בתרגיל האלות, הגיעה אשרם אל המקום השלישי, וקטפה את מדליית הארד.
באיטליה, בגמר הקרב-רב, עלתה אשרם, לכל ארבעת הגמרים של המכשירים ועם ציון כולל של 69.400, זכתה במקום השלישי שהקנה לה את מדליית הארד, כשמקדימים אותה דינה אברינה הרוסייה, וקתרין טסבה הבולגרייה.
בגמר הכדור, הציגה אשרם יכולת נפלאה, וזכתה במדליית הכסף עם ניקוד של 19.900, ניקוד זהה לזוכת הזהב אברינה מרוסיה, שהקדימה את אשרם, רק בגלל דרגת ביצוע גבוהה יותר של תרגיל.
בגמר האלות, הייתה אשרם טובה יותר מכולן וקטפה את הזהב עם ניקוד של 19.350. על הפודיום לצידה, עמדו ולדה ניקולצ'נקו מאוקראינה שזכתה במקום השני וקתרין טסבה מבולגריה, שסיימה שלישית.
כאמור, לפזארו הגיעה המתעמלת, כשהיא כבר "חמושה" בשתי מדליות בהן זכתה בתחילת החודש בגביע העולם בבולגריה. בגמר הקרב-רב, זכתה במדליית הארד עם ניקוד כולל של 68.700, כשהקדימו אותה אלכסנדרה סולדטובה וקטרינה סלנוזבה.
בגמר האלות, סיימה רביעית עם ניקוד של 16.800, בכדור גם כן סיימה רביעית עם ניקוד של 17.350, ובחישוק סיימה שמינית עם ניקוד של 11.700. אך בגמר תרגיל הסרט, הסיפור כבר היה שונה והסתיים עם סוף טוב הרבה יותר. היא הגיעה לניקוד של 15.900, וקטפה את מדליית הזהב כשהיא מקדימה את טסובה הבולגרייה וסלסנובה הרוסייה.
עם נחיתתה חזרה בישראל, נפגשה אשרם עם מנכ"ל הוועד האולימפי בישראל- גילי לוסטיג, והציגה לו את שלל המדליות בהן זכתה. כבוד גדול לישראל בכלל, ולראשון לציון בפרט.

אשרם והזהב מאיטליה- צילום הוועד האולימפי בישראל
אשרם ולוסטיג- צילום הוועד האולימפי בישראל

  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "גל גפן" Joffe.dana@gmail.com


 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל joffe.dana@gmail.com

אולי יעניין אותך גם:

מתווכים בחולון . אילוסטרציה canva

שי פרלמן – פרדו נכסים