ראשונים בארצי | גל גפן
דף הבית / חדשות העיר / ראשונים בארצי

ראשונים בארצי

מי ליאור

בבחירות להנהגת ההורים הארצית שנערכו בשבוע שעבר, בהן השתתפו נציגי הורים מכ-130 רשויות מכל המגזרים, השתלבו שלושת הנציגים מראשל"צ בתפקידי מפתח. הבחירות נערכו תחת עינו הפקוחה של רשם העמותות.
הבחירות למוסדות הנהלת "פורום ועדי ההורים היישוביים" התקיימו בקלפיות שפוזרו ברחבי הארץ, עליהן פיקחו היועמ"ש של הפורום, עו"ד רפי קיוויתי ועשרות מתנדבים בנקודות הבחירה. בבחירות הציגו את מועמדותם עשרות נציגי הורים מרחבי הארץ, שהציגו בכתב את משנתם ואת יעדיהם בפורום לכל חברי מועצת ההורים הארצית. תוצאות הבחירות שנוהלו על ידי מנכ"ל הפורום, זאב גולבלט ויו"ר הפורום פז כהן התקבלו למחרת. לתפקיד הבכיר ביותר במוסדות הנהלת הפורום נבחר כאמור, אבי צרף. מיקי אלון נבחר לחבר ועדת ביקורת וחיים קופנס, נבחר לחבר הנהלה בפורום.
אבי צרף: "ללא ספק בחירתנו מעידה על הערכה הרבה לעבודה שאנו עושים למען הורי העיר ויותר מכך מעידה על הישגי החינוך המשמעותיים בראשל"צ. מבטיח כי אמשיך לשרת את ציבור ההורים בעיר, כשהמטרה העומדת לנגד עיניי לקדם חוקים בכנסת, בכלל זה הוזלת עלויות החינוך וגיבוש ההורים לכוח משפיע הקובע את סדר היום החינוכי".
מיקי אלון: "אני בטוח כי יחד נוכל לדאוג ולקדם את סביבת הלימודים של תלמידי ישראל בגנים ובבתי הספר, בכלל זה לקדם את החינוך בישראל. אני בטוח כי ניסיוננו רב השנים בוועדי ההורים גם כיו"רים, יתרום לקידום המטרות והיעדים. אנו מתחייבים להמשיך להעצים בראש ובראשונה את החינוך הטוב ביותר לילדי הגנים, לתלמידי בתי הספר ולהוריהם בעירנו ראשון לציון".
חיים קופנס :"אפעל למען קידום החינוך העל יסודי, אעשה להכנסת טכנולוגיות מתקדמות וחדשנות לבתי הספר כמו גם אפעל להוזלת מחיר המסעות לפולין".


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "גל גפן" Joffe.dana@gmail.com


אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל joffe.dana@gmail.com

אולי יעניין אותך גם:

יום העוסים (1) צילום דוברות עיריית בת ים

לא שוכחים את העו"סים במלאכה