נפרדים

רונן דמארי

חבר מועצת העיר, ישראל מוטעי, לא ימשיך לשתף פעולה עם יו"ר הרשימה שלו דורון אוזן במערכת הבחירות הקרובה ובימים אלו הוא בוחן אפשרויות להשתלבות באחת הרשימות האחרות במועצה. גורמים פוליטיים יודעים לספר כי אחת האפשרויות היא שמוטעי ישתלב ברשימתו של ראש העיר, דב צור, אולם במקרה כזה, ההערכה היא כי הוא ככל הנראה לא ימוקם במקום ריאלי.
מוטעי אמר השבוע ל"גל גפן": "אני אומר חד וחלק, לא אמשיך עם דורון. אין לי כוונה להמשיך איתו לאור המהלכים האחרונים, לאור חוסר שיתוף הפעולה מצדו, בכל המהלכים האחרונים שלו הוא קיבל את ההחלטות על דעת עצמו, אני לא אוכל לשתף פעולה איתו. אני באופן אישי מתכוון להמשיך לשרת את תושבי העיר, עוד לא החלטתי סופית למי אני חובר. אני מתכוון לרוץ ולהיכנס למועצה אם הציבור ייתן בי את אמונו ויבחר בי, כי יש עוד הרבה מה לעשות בתחומים שאני עוסק בהם ואני מתכוון להתמודד, אם אכנס או לא הציבור יחליט".


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "גל גפן" Joffe.dana@gmail.com


-גם במסגרת רשימה עצמאית?
"לא, אני לא מתכוון לעשות את זה, אלא לחבור לאחת הסיעות. בשבוע הקרוב הנושא הזה ייסגר. אני מתכוון לחבור לאחת הסיעות הגדולות בתקווה שאכנס איתה למועצה וגם אם לא, אמשיך לשרת את הציבור בוועדות השונות ובכל תחום שייתנו לי".

ומה אומר אוזן עצמו? השבוע הוא מסר ל"גל גפן": "הרשימה שארכיב למועצת העיר הבאה תהיה רשימה רעננה, שתשרת את האינטרס האמיתי של תושבי ראשון.
מאז שהקמתי את סיעת הצעירים והסביבה (ל.ה.ב) בבחירות האחרונות אשר זכתה ל-2 מנדטים, ידענו ישראל ואנוכי לשתף פעולה לאורך כל הקדנציה, ידענו להתגבר על מכשולים בדרך ואני מכבד את ההחלטה של מוטעי, ומאחל לו הצלחה בהמשך דרכו".

דורון אוזן
ישראל מוטעי

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל joffe.dana@gmail.com

אולי יעניין אותך גם:

חוגגים לזוהר בלום

"הרגשתי את האהבה והתמיכה"