דף הבית / חדשות העיר / מינוי חדש

מינוי חדש

מי ליאור


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "גל גפן" Joffe.dana@gmail.com


אטי אדר נבחרה לעמוד בראש מינהל החינוךבעיריית ראשון לציון. אדר, מי ששימשה עד כה כמנהלת אגף על יסודי בעירייה, תיכנס בימים אלו לתפקידה ותחליף את ד"ר שוש נחום, שמונתה לאחרונה לסמנכ"ל בכיר וראש המינהל הפדגוגי במשרד החינוך. אדר הגיעה לישורת האחרונה עם שתי מועמדות נוספות ומקצועיות שכל אחת מהן ראויה לתפקיד ראש מינהל חינוך בראשון לציון ובכל עיר דומה. ההכרעה הייתה על חוט השערה ולאחר התלבטות לא פשוטה היא נבחרה לתפקיד.

אדר שימשה במשך עשור כמנהלת מקיף ג' העמית והובילה את בית הספר להישגים חסרי תקדים. בין היתר הזניקה את מספר הזכאים לבחינות הבגרות מ- 67% ל 99% במחזור הלימודים תשע"ז. כמו כן הובילה הישגים בבחינות מיצ"ב, התנדבות התלמידים ופעילויות בתחום החינוכי ערכי. על כל אלו זכה בית הספר בפרס היוקרתי ביותר- פרס חינוך ארצי ממשרד החינוך. אדר בעלת תואר ראשון ושני בהצטיינות בכימיה ושימשה בין היתר גם כיו"ר מנהלי בתי הספר בעיר.

לפני ניהול מקיף ג', שימשה אדר כמנהלת החטיבה העליונה מקיף "גינסבורג" האלון ביבנה וגם שם הגדילה את אחוז הזכאים לבגרות. אגב, את תחילת דרכה בהוראה עשתה כאן, בראשון לציון כאשר לימדה כימיה בגימנסיה הריאלית והגישה לבגרות בחמש יחידות. במשך 12 שנים בתפקיד היא הגדילה את מספר התלמידים הבוחרים בכימיה כמקצוע מוגבר וכן הובילה את הישגי התלמידים בכימיה ברמה הארצית.

בעירייה משוכנעים שאדר תמשיך את מגמת הזינוק באחוז הזכאות לבגרות, כזכור אחוז הזכאות בשנה החולפת עמד על 76.6%, הגבוה מבין שמונה הערים הגדולות בישראל. ההישג מתעצם עוד יותר כאשר רק לפני תשע שנים עמד אחוז הזכאות לבגרות על 61.63% ומאז עולה בקביעות. למעשה, חצי מהמקיפים בעיר חצו את 90% זכאות לבגרות, כאשר שניים מהם עברו את ה-98% זכאות. מן העבר השני- בתחום הנשירה, מערכת החינוך בראשון לציון נלחמה על כל תלמיד והעיר ניצבת כיום על אחוז הנשירה הנמוך ביותר מבין הערים הגדולות העומד על 0.65% בלבד.

 

 

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל joffe.dana@gmail.com

אולי יעניין אותך גם:

IMG_3742

במיוחד בשבילכם: יום כיף בבריכת וייסגל למשפחות המיוחדות בעיר