מבוכה

רונן דמארי

נוכחות מרבית חברי המועצה חסרה: האירוע "שרים לזכרם" התקיים בהיכל התרבות ופורסם באמצעי התקשורת המקומית. בנוסף, נשלחו הזמנות אישיות לחברי מועצת העיר, על מנת שיכבדו את האירוע בנוכחותם ושורת המושבים הראשונה אף נשמרה עבורם, אולם הטקס החל כאשר איש מחברי המועצה לא טרח להגיע אליו ושורת המושבים נותרה מיותמת. נבחרי הציבור היחידים שהיו באירוע הם ראש העיר דב צור, וחברת האופוזיציה, עו"ד ליאל אבן-זהר שישבה עם הקהל במקום שהוקצה לה.
כאשר נקפו הדקות וחברי המועצה לא הגיעו, עוזר ראש העיר, יוסי וולף, שלח הודעה בקבוצת הוואטס אפ של חברי הקואליציה בה ביקש מהם למהר ולהגיע למקום: "חברים, ערב שירה עם המשפחות השכולות עכשיו בהיכל התרבות… השורה שלכם ריקה".
חלק מחברי הקואליציה טענו כי כלל לא ידעו על האירוע ותהו מדוע הוא "לא הוכנס להם ליומן". עם זאת, בעירייה הדגישו השבוע כי הזמנות נשלחו לכלל חברי המועצה.
אחד מחברי הקואליציה אמר השבוע ל"גל גפן": "אני באופן אישי מעולם לא הייתי באירוע הזה, יש כל כך הרבה טקסים שאנחנו מוזמנים אליהם. אני באופן אישי הייתי בחמישה טקסים במהלך יום הזיכרון, יש הרבה אירועים שצריך לכבד בבתי ספר, במתנ"סים, אנחנו מכבדים מאוד את היום הזה אבל אי אפשר להיות בכל מקום כל הזמן".
חבר קואליציה אחר הוסיף: "ממש לא הייתה כאן כוונה לזלזל, הנושא הוא חשוב מאוד אבל אנחנו מוזמנים לנאום במקומות שונים ויש לנו גם אילוצים וסידורים משפחתיים ואישיים שלא תמיד מאפשרים להגיע לכל האירועים העירוניים. זה אמנם צורם שהשורה הייתה ריקה, אבל אני משוכנע שאף אחד מהחברים לא רצה לפגוע ברגשות המשפחות השכולות".

ההזמנה שנשלחה לחברי המועצה

  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "גל גפן" ggdesk@d-news.co.il


אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל ggdesk@d-news.co.il

אולי יעניין אותך גם:

בניין עיריית בת ים- צילום דוברות עיריית בת ים

בת ים: חשד לשחיתות בבניין העירייה