דף הבית / חדשות העיר / גאווה ראשל"צית

גאווה ראשל"צית

רונן דמארי

חברת "מניב ראשון" מקבלת הערכה עצומה בישראל וגם מעבר לים. רק בשבוע האחרון נחתו, זו אחר זו, משלחות מלונדון ואוסטרליה, כדי ללמוד מקרוב על הטכנולוגיה שמופעלת בראשון לציון ועל נושא המים בחירום.

הראשונה הייתה משלחת מתאגיד המים השלישי בגודלו בבריטניה. חברי המשלחת הכירו את התאגיד ופועלו וסיירו בבוסטר המים, מחסני החירום והאגמים. למחרת הגיעה משלחת מאוסטרליה הרחוקה, מתאגיד המספק שירותי מים ושפכים למשקי בית ועסקים בשטח המשתרע על פני 2.5 מיליון קמ"ר באוסטרליה המערבית.

אם לא די במשלחות אלו, נחתה בארץ משלחת נוספת מקרן של הבנק העולמי, שהגיעה לבקר כחלק מפרויקט משותף, אשר יתחיל בסוף החודש עם NewTech של משרד הכלכלה. הקרן של הבנק העולמי מפגישה בין בעלי עניין ציבוריים, פרטיים ואזרחיים כדי לנהל דיונים פתוחים על ניהול המים ולפתח הצעות קונקרטיות, שיכולות לשפר את ניהול משאבי המים. מטרת הביקור של המשלחת היא להכיר את משק המים הישראלי וייחודיותו, תוך חיזוק הקשרים בין הארגון למדינת ישראל ולחברות ישראליות.

משלחת הבנק העולמי בביקור באגם הנקיק בעיר, שנייה מימין- מנכ"לית מניב, סאלי לוי

צילום: מניב

במקביל, ארחה ראשון לציון כנס בינלאומי בנושא ביטחון מים בשיתוף חברת מניב, מכון היצוא ורשות המים. מנכ"לית תאגיד המים מניב ראשון אמרה: "מגיעות לכאן משלחות שטסות אלפי קילומטרים בשביל ללמוד מהטכנולוגיה שאנחנו מיישמים ומניהול המים בשגרה ובחירום. אנחנו שמחים שהעיר נמצאת על מפת התשתיות והמים העולמית. קצב הביקורים עולה וגובר וזו הכרה בפעילותנו המקצועית. בכך, הפנים של ראשון לציון תורמים להסברה הישראלית בעולם".

עוד נמסר כי מניב היא חברת המים, הניקוז והביוב של תושבי ראשון לציון. מניב עומדת בחמישה תקני ISO ונחשבת למצטיינת בישראל במסגרת המדד הממשלתי של תאגידי מים. מערך השירות שודרג גם הוא בשנה החולפת והנתונים מצביעים על הורדת זמן שיחה בכ-8.5% ביחס לשנה הקודמת.

 

 

 

 

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל [email protected]

אולי יעניין אותך גם:

מעבדת סמים צילום דוברות משטרת ישראל

עשרות ק"ג של סמים נתפסו בדירה בבת ים

תפריט נגישות