דף הבית / חדשות העיר / ביקור השר

ביקור השר

רונן דמארי

השבוע הגיע לביקור במרכז הרפואי שמיר- (אסף הרופא), שר האוצר משה כחלון כאורח של המנהלת ד"ר אסנת לבציון קורח. בסיור הוצגו לשר האוצר החזון והעשייה של המרכז הרפואי, המשלבים מקצוענות וחמלה, לצד עשייה חברתית וחינוכית. בין השאר הוצגה לשר האוצר תוכנית המתאר הכוללת לבניית הקריה הרפואית בשנים הקרובות ובכלל זה, תוכנית מפורטת לבניין האגף הכירורגי החדש שיכלול חדרי ניתוח מתקדמים ומחלקות אשפוז כירורגיות.
שר האוצר משה כחלון: "התפעלתי והתרשמתי מהביקור בבית החולים. נחשפתי לבית חולים גדול, מלא עשייה מקצועית, אנושית. בית חולים הרואה את המטופל מעבר למחלתו. צוות בית החולים עושה עבודת קודש בתנאים לא פשוטים. גיליתי בית חולים שמעבר לעשיה הרפואית גרידא, שם דגש על מעורבות ואחריות חברתית. בית חולים שבתרומה, מפעיל בית תמחוי ברמלה, מלמד את עובדי המשק קרוא וכתוב, התרגשתי לבקר בביה"ס אסיף, בו לומדים ילדים בעלי צרכים מיוחדים.
אני מודה בהזדמנות זו להנהלה על עבודת הקודש שנעשית כאן ומתרשם מעבודת ההכנה שנעשית לקראת העברת בית החולים הפסיכיאטרי מבאר יעקב ומנס ציונה ושילובו במרכז הרפואי יצחק שמיר (אסף הרופא). האיחוד ישמש כמודל חדשני וייחודי מסוגו בעולם של שילוב בין מרכז רפואי רגיל לבין בית חולים פסיכיאטרי. בית החולים עתיד לשמש כקריה רפואית משולבת שתשרת את הגידול הצפוי באוכלוסייה באזור בשנים הקרובות עקב פינוי מחנה צריפין הסמוך והגידול הטבעי".
"אני מברכת ומוקירה את ביקורו של שר האוצר משה כחלון, אצלנו במרכז הרפואי". ציינה ד"ר אסנת לבציון-קורח, מנהלת המרכז הרפואי שמיר והדגישה כי: "אנו שמים במרכז את השירות למטופל ולמטפל גם יחד. זכינו בצוות מעולה, מסור וערכי העובד סביב השעון למען מטופלינו. בסבלנות ומקצועיות הראויים לציון לשבח. פיתוח התשתיות המואץ באזורנו והוספת עשרות אלפי בתי אב חדשים, מחייבים אותנו להיערך בהתאם. אנו בתהליכי תכנון מתקדמים של הקריה הרפואית שתכלול בקמפוס המח וההתנהגות גם את בית החולים הפסיכיאטרי באר יעקב/ נס ציונה ולהגדיל את מספר המיטות והמטפלים בהתאם".

צילום: באדיבות בית החולים

  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "גל גפן" Joffe.dana@gmail.com


אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל joffe.dana@gmail.com

אולי יעניין אותך גם:

WhatsApp Image 2021-08-05 at 14.15.44

רחובות: התקדמות מרשימה בהתארגנות הדיירים בקרית משה