n 8 הצעות הנישואים הרומנטיות ביותר | גל גפן
דף הבית / בקעת אונו / צרכנות בקעת אונו / 8 הצעות הנישואים הרומנטיות ביותר

8 הצעות הנישואים הרומנטיות ביותר

הצעת נישואים היא רק רגע קטן מהחיים שיהיה לכם זה לצד זה, רגע שכדאי להשקיע בו מחשבה, יצירתיות

טבעות
צילום: FREEPIK

וזה הרגע הנה באה השעה לכרוע ברך ולשאול: "התנשאי לי?" אבל עד שהרגע הזה יגיע יש עוד שתי החלטות הרות גורל שצריך לקחת, האחת בחירת טבעת אירוסין, אחרי שתראה עשרות טבעות אירוסין מיוחדות תראה את האחת ותדע "זאת" וההחלטה השנייה היא כמובן, איך תיראה ההצעה שלך?  איפה תשלוף את הטבעת ותשאל את שאלת השאלות.

אז לפני שנמנה מספר הצעות נישואין יוצאות דופן, נזכיר שני דברים האחד הוא שגם בלי יותר מידי תפאורה המעמד הוא מרגש, וגם כריעת ברך בזמן שהיא מכינה חביתה, יכולה להיות מרגשת בדיוק כמו הצעת נישואין מתחת למים כאשר שניכם צוללים עם כרישים, יחד עם זאת, תמיד נחמד להוסיף למעמד גם סיפור טוב, הדבר השני הוא שההצעות שמובאות לכן יכולות להיות בסיס ומשם השמיים הם הגבול, הפעילו את היצירתיות, האינטואיציה והלב.

  1. ההצעה המוזיקלית – יש לך זיקה למוזיקה? אתה יודע לנגן 2 אקורדים? מעולה! אין כמו להפגין את הכישרון המתחבא בתוכך ולהקליט שיר קצר שמספר את הסיפור שלכם, אתה אפילו לא צריך לכתוב לבד, יש אנשים שעושים זאת, אחרי שתהיה לך ההקלטה, תוכל להפעיל את גלגלי היצירתיות בראש ולחשוב איך איפה ומתי היא תשמע את זה, למשל כששניכם נוסעים באוטו להסב את תשומת ליבה לשיר שמתנגן ברדיו.
  2. ההצעה האקסטרימית – אם שניכם חובבי אקסטרים, יהיה זה פיספוס לא לתבל את ההצעה עם מעט אדרנלין, מצנח רחיפה, צניחה חופשית או בזמן שהיא תלויה באוויר על חבל אחרי קפיצת בנג'י – תשאל אותה בדיוק אז בפיק של האדרנלין, אם זה מה שעושה לכם את זה בחיים היומיומיים, אז את הפעילות האקסטרימית הזו לא תשכחו לעולם.
  3. ההצעה הרטובה – אם הקשר שלכם עמוק ושניכם חובבי ים, תוכל להעמיק איתה למצולות ושם להציע את הצעתך, איך עושים זאת במעמקים כשהמים רטובים כל כך? כמו שכבר נאמר אהיה יצירתי, תרשום על היד, תשלוף טבעת (חשוב שתהיה זהיר שהיא לא תיפול למצולות) או כל דרך אחרת שתוכל להעביר את המסר שם למטה בעולם המקביל והרגוע שבמעמקי הים.
  4. ההצעה ההייטקיסטית – בחירת ליבך היא אשת קריירה עסוקה בבדיקת מיילים בשוטף? שלח לה מייל. כמובן שמבחינת מה יהיה כתוב שם, הפעל את גלגלי המוח השובבים שלך, תן לה להיות מופתעת ולהתרגש.
  5. ההצעה הקולינארית – אוכל הוא טעם החיים עבורכם? בחר את מסעדה טובה, כזו שצריך להזמין אליה מקום חודש מראש, אתה יכול לבקש את הטבעת עם החשבון, עם הקינוח, עם היין, או בכל צורה אחרת שתחשוב עליה, כן גם בתוך האוכל זה אפשרי, אבל כבר היו מקרים בעולם בהם שיניים נשברו מהרעיון.
  6. ההצעה המסריטה – להצעה כזו דרושה השקעה, תכנון רב מראש ורצון טוב של עוד כמה אנשים שיסכימו לכך, ובכן… בקולנוע. אם בת זוגתך חובבת קולנוע וסרטים, הזמן כרטיסים מראש לסרט תוכל להיות אחת "הפרסומות" תוכל לעשות זאת דרך שקופית חסות אחרי הפרסומות והטריילרים, תוכל לעשות זאת דרך מערכת הסאונד עם הקלטה מראש של ההצעה, כאמור, היצירתיות היא המפתח להצעה בלתי נשכחת ושתהיה מיוחדת רק לכם.
  7. ההצעה הקלאסית – חופשה חלומית, צימר רומנטי, סוף שבוע ביוון, כשהיא כבר מצפה לטבעת ואתם נוסעים לנפוש יחד, היא תחכה לרגע ותחשוב כל החופשה מתי זה הולך לקרות, אתה יכול למתוח אותה, או שאתה יכול לסיים עם זה כבר בהתחלה – בטיסה, גם כאן תוכל לבקש שיתוף פעולה מצוות המטוס – כאשר מצב קלאסי הוא לעשות זאת תחת חסותו של הקברניט של המטוס, שיספר על מזג האוויר הצפוי ועל מישהו מהנוסעים שיש לו שאלה לשאול את אחת הנוסעות, ושוב השמיים הם הגבול, תרתי משמע.
  8. ההצעה המוחצנת – אתה רוצה שכל העולם ידע שהצעת? באמצע יום קיץ חם, כשכולם שוכבים על החול, וגם אתם שם, שלח מטוס שיעשה סיבובים עם השלט הנחוץ: "התנשאי לי?" כשתסב את תשומת ליבה היא תחשוב "מי זה המשוגע הזה שככה השקיע?" כשהיא תבין ששמה מתנוסס שם, יקח לה כמה רגעים אבל אתה כבר תוציא את הטבעת. לא סתם טבעת אלא טבעת עם שמות שלכם חרוטים עליו. ואולי אפילו תקבלו קצת מחיאות כפיים מהקהל – אם היא אוהבת את הקהל, תן לה את זה עם קהל.

לסיכום נזכיר, הצעת נישואים היא רק רגע קטן מהחיים שיהיו לכם זה לצד זה, רגע שכדאי להשקיע בו מחשבה, יצירתיות ולא תזיק גם אבן חן מנצנצת שמשמחת לבב אישה. ואם הכל ילך כשורה היא עוד עלולה לומר "כן".

 

מאייב תכשיטים – חנות תכשיטים

היצירה 25, רמת גן, 5252165

טלפון: 052-912-7374

mayaev-jewelry.co.il

 

 

 

 

*כתבה שיווקית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

החזר מס לתואר שני

החזר מס בגין תואר שני – בואו לקבל כסף מהמדינה