דף הבית / בקעת אונו / צרכנות בקעת אונו / נוטריון לאמזון בדרך קלה פשוטה ומשתלמת מתמיד ראיון עם נוטריונית רחל שחר

נוטריון לאמזון בדרך קלה פשוטה ומשתלמת מתמיד ראיון עם נוטריונית רחל שחר

אמזון נקודה קום בע"מ (באנגלית: .Amazon.com Inc;‏ נאסד"ק: AMZN), ודאי אין צורך להכיר את החברה הזו לאף אחד

עו"ד רחל שחר
צילום: יח"צ

החברה המדהימה אמזון נקודה קום בע"מ היא חברה אמריקנית למסחר אלקטרוני ושירותי מחשוב ענן. החברה שבסיסה בסיאטל, וושינגטון, נוסדה ב-5 ביולי 1994.

היא הייתה מחלוצות המסחר באינטרנט והתפרסמה בראשיתה במכירת ספרים, אך בהמשך החלה למכור גם דיסקים, סרטים, מוצרי אלקטרוניקה, בגדים ועוד.

עם התפתחותה של החברה ניתן לקנות באתר החברה מגוון רחב מאוד של מוצרים. אחד הדברים שמאפשרת אמזון הוא לפתוח חנות מקוונת במסגרת האתר ולמכור כמוכרים עצמאים. זה יחסית פשוט אם עומדים בהליכים הפרוצדורליים הנדרשים.

לצורך תהליך של פתיחת חנות באמזון תידרשו להציג סדרת מסמכים שכל כולם יהיו צריכים להיות מתורגמים ומאומתים תרגום נוטריוני.

אמזון דורשת זיהוי מלא ואמיתי של בעלי החנויות אצלה ולכן יהיה עליכם לגשת עם חשבון חשמל או כל חשבון אחר של הדירה שלכם על מנת שנוטריון יאמת את זהותכם.

בנוסף לאימות הזהות על ידי נוטריון תצטרכו להציג מסמכים המעידים על כך שהאדם אשר מעוניין לפתוח חנות באמזון הוא אדם או גוף אמיתיים.

לשם כך, תזדקקו לתרגום נוטריוני למסמכים רשמיים  של מדינת ישראל ו/או של ספקים שונים כגון חברת החשמל בזק או עירייה  בהם מופיעים שם הלקוח והכתובת המדויקת שלו.

המסמכים עם תרגום נוטריוני האפשריים מבחינת אמזון לצורך פתיחת חנות באמזון הם:

חשבון ארנונה.

דף חשבון בנק.

תעודת עוסק מורשה.

חשבון חשמל.

חשבון מים.

חשבון ספק אינטרנט.

מסמכי התאגדות של חברה (תקנון וכדומה).

תעודת זהות.

במסמכים אלה נדרש לבצע תרגום נוטריוני מדוייק  חייבת להופיע כתובת עדכנית ומספרי זהות מדוייקים אחרת אמזון לא תאפשר לפתוח חנות.

 

תרגום נוטריון לאמזון באנגלית

התרגום נוטריון הנדרש לאמזון הינו תרגום נוטריון לאנגלית שהיא השפה המקובלת על אמזון לצורך פתיחת חנות.

על פי חוק הנוטריונים רק נוטריון בעל רישיון מאת משרד המשפטים, רשאי לבדוק את נכונות התרגום לאשר אותו ולעשות אישור נוטריון לאמזון.

על פי חוק הנוטריונים כדי לתת תרגום נוטריון לאמזון לאנגלית הנוטריון חייב להיות בקיא בשתי השפות באופן מלא גם באנגלית וגם בעברית.

 

משרד נוטריון בקריית אונו ופתח תקווה רחל שחר הוא מנוסה מאוד בתחום תרגום נוטריון לאנגלית ודואג לספק ללקוחותיו תרגום נוטריוני מקצועי של כל המסמכים לאנגלית באיכות חסרת פשרות ותוך עמידה בכל התקנים של אמזון.

האישור הנוטריוני המתקבל סולל את הדרך לפתיחת חנות באמזון. אישור נוטריון לאמזון נותן תוקף משפטי לעובדה שכל הפרטים המופיעים במסמכי הזיהוי אשר הוצגו בפני הנוטריון אכן תורגמו כהלכה.

 

מחיר תרגום נוטריון לאמזון – כמה זה עולה?

כל תרגום נוטריון לאנגלית או לכל שפה אחרת מחושב לפי מספר המלים הכלולות במסמך.

התעריף של אישור נוטריוני לתרגום של תעודות ומסמכים, הדרושים עבור חברת אמזון, נקבע ע”י משרד המשפטים (ומתעדכן בתחילת כל שנה).

נכון לשנת 2020 המחירים אשר פורסמו על ידי משרד המשפטים הינם כדלקמן::

סך של 211 ₪ + מע”מ: לעד מאה המלים הראשונות שבמסמך המתורגם.

סך של 167 ₪ + מע”מ: לכל מאה מלים נוספות או חלק מהן שבמסמך המתורגם עד לאלף מלים.

סך של 80 ₪ + מע”מ: לכל מאה מלים נוספות או חלק מהן מעל אלף המלים הראשונות מעל אלף.

סך של 66 ₪ + מע”מ: לכל העתק נוסף.

 

נוטריון לאמזון אצלנו במשרד וגם אצלכם בבית.  זקוקים לאישור נוטריון לאמזון?  משרדנו אשר מעניק שירות בכל איזור המרכז ערוך  לספק שירות תרגום נוטריון לאמזון בתוך מספר שעות בודדות.

משרד נוטריון לאמזון גובה  עבור אישור תרגום נוטריוני לאמזון לפי תעריף נוטריון 2020 אשר פורסם על ידי משרד המשפטים למתן שירותי נוטריון.

אנו לא גובים תוספת מחיר עבור ביצוע התרגום עצמו.

 

למידע נוסף ולייעוץ על ידי עורך דין צוואה בנושא, פנו לכותבת המאמר, עו"ד ונוטריון מוסמך משרד המשפטים רחל שחר עורך דין בקריית אונו ופתח תקווה 052-4616973

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

אילת

למה אילת היא מקום מושלם לנופש משפחתי?